Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadók a mai nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadók a mai nők?

Figyelt kérdés
Mennyire tolerálnak külső belsó hibákat, hiányosságokat, rossz dolgokat.
2013. máj. 24. 13:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
#9 És miért vagy olyan biztos benne, h igaz, amit írt?
2013. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
8%

"Külső: csak az ápolatlanság, ami tolerálhatatlan.

Belső: ha nem figyel a nőre, nem gyöngéd, nem kedves, az nem elfogadható. Szerintem. De nem ismerem az erre vonatkozó statisztikai adatokat."


Első randin ezeket nem lehet megállapítani! Ti mégis sokszor már kép alapján elutasítotok egy pasit!

2013. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Haj ti nem fogadjátok el a válaszokat akkor minek nézitek?
2013. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Ha hibádzik a külseje nem akkora baj, mintha rohad belülről és még idióta is.
2013. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
18%

"Haj ti nem fogadjátok el a válaszokat akkor minek nézitek?

"

Hát képzeld hogy rengeteg srác panaszkodik arra, hogy a lányok egy netes arckép alapján elutasítják! Pedig egy arcképből még nagyon nem lehet leszűrni, milyen valakinek az életstílusa! Ja, vagy ti lányok látnoki képességekkel rendelkeztek?!...

2013. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Esetleg nem csak neten kéne ismerkedni?!
2013. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Élőben is ugyanúgy rögtön elutasítanak, ha nem nézel ki elég jól.
2013. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"Esetleg nem csak neten kéne ismerkedni?!"


Élőben ugyanez a tapasztalat, hogy megnézitek a külsőt, és az alapján eldöntitek, érdekel-e még titeket a pasi, vagy nem...

2013. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok te csimpi.....

Élőben az egészet látják.Nem csak egy képet amin hülyén pózerkedsz.

Tessék sportolni.A csajok mindig megnéznek egy jó testet.Lehet az alacsony vagy magas.Az már nekik jó pont.

Ha meg csúnya avagy húzz zacskót a fejedre

2013. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Baromira le kellett szavazni, mert nekem a belső fontosabb, mint az, hogy hogy néz ki.

Elárulom, tavaly randiztam egy sráccal, akivel neten még csak csak el tudtunk beszélgetni, de élőben már abszolút nem, így gyorsan koptattam, pedig kreol bőre volt, zöld szemei és olyan teste, mint egy görög félistennek. Az más kérdés, hogy ez a típus még csak nem is jön be, de mocskosul vágytam egy kis szeretetre így neki is esélyt adtam. Fölösleges volt.

2013. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!