Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Hogy tudnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Hogy tudnék egy lány barátzónájából ki kerülni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb jutsz el a Holdra. A barátzónából nem fogsz tudni kitörni. Ha tetszettél volna neki, már vele lennél.
2013. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abból szörnyen nehéz, szinte lehetetlen. Legalább is akt én elkönyvelek barátnak, az csak barát marad. :)


17/L

2013. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ne haragudj, de ezt nem tudtam kihagyni :)

2013. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg elmegy e veled vhova randizni ha nemmel válaszol akk.tudod hogy csak barát maradsz( ha ezek után az akarsz maradni) ha igennel akkor meg nyert ügyed van.
2013. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehetetlen! ne akard mert el fogsz bukni!
2013. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kicsit bonyolult és sok idő, de ha neked megéri akkor adhatok egy tippet.Egy nőnek mindig van valami ideálja amit keres egy csávóban, valószínű te nem rendelkezel ezekkel a dolgokkal, viszont annyival igen hogy elfogadjon mint barát.Ha megtudod mire van szüksége egy kapcsolathoz akkor add meg neki azt.Persze nem fogja észre venni a változást, ilyenkor én mindig szüneteltetem a személyes talikat és a beszélgetéseket 1 esetleg 2 hónapig.Ez befog válni, viszont nem biztos hogy megéri :).
2013. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!