Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokolt a szakítás?

Figyelt kérdés
Szakítassokkal de együtt vagyok egy lánnyal 7 hónapja. A problémák már az elejétől kezdődtek. Először dobott 2 hét után egy srácért aki nem jött be végül és visszajött hozzám. Visszafogadtam.. Majd nem éreztem az ő részéről azt az elkötelezettséget amit én adtam és szakitottam mert úgy éreztem nem megy. Sajnos nem tudtam magam túltenni rajta és újból összejöttünk. Azóta, szintén ezt érzem, hogy én sokkal többet adok mint ő. Ő állítja, hogy mindent bele ad. De én ezt nem érzekelem. Nekem ez így nem megfelelő. Szerintetek indokolt a szakítás, ha szépen, a külömbözőségekre hivatkozva elmagyarázom neki?
2013. máj. 24. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
És még megkérdi, hogy indokolt-e...
2013. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
67%
Szerintem maximálisan indokolt! Ha nincs ló jó a szamár is? Hidd el, lesz majd valaki más aki tudja értékelni az igyekezetedet és viszonozza az érzéseid! De ő csak azért van veled hogy legyen valakije szerintem:S
2013. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Indokolt! Add meg magadnak az esélyt,hogy találd meg azt a lányt,aki tényleg úgy szeret téged,mint Te Őt!
2013. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!