Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális hogy 1 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 1 és fél évnyi szakítás után is úgy érzem hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Vagy csak azért érzek így mert első, vagy mert azóta se volt pasim? 19/L

2013. máj. 23. 04:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit mind2,majd ha találsz mást elmúlik.
2013. máj. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a szöveget valaki ltudná lefordítani németre?Sűtgős! :


A csoport egy része a vonatállomáson várta hogy a többiek megérkezzenek.Mikor mindenki megérkezett elindultunk a vonathoz. A vonaton jól éreztük magunkat, sokat nevettünk.

Sok fénykép készült.Megérkeztünk Bécsbe. Mentünk utána Esbahn-nal. Az első csapatban hárman voltak.

Zsolti a Maria Theresia emlékműről beszélt. Voltunk könyvtárba . Mi utána ettünk,ittunk,beszélgettünk.

2013. máj. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt azzal a sráccal? Amúgy meg próbálj meg keresni másik fiút.
2013. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen . A lehető leg gyorsaban keres mást akár alakmira is. csak ne egyedül depiz.


F/23

2013. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szégyelem mondani is, alig egy évet... Fizikailag se vonzódok már hozzá, sőt eddig is tudtam hogy szegényke elég csunyácska csak valahogy bemagyaráztam magamnak hogy nem...

Alkalmira? Kösz nem! Milyen tanács ez meg már jó ég

2013. máj. 23. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
mindig job mint 20 végig halgatni este a legdepiseb számot a telódon.
2013. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hidd el nem depiskedek, igaz hogy vannak néha fázisok amikor letörök, de úgy őszintén tudom hogy nincs közös jövőnk, túl mások vagyunk, tisztára más célokkal... De akkor is amikor meglátom úgy megölelném, megszeretgetném, annak ellenére hogy nő csábász lett belőle...
2013. máj. 23. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Ki kel tőltened az űrt valakivel.
2013. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem érzem én magam rosszul egyedül, nem arról van szó...
2013. máj. 23. 19:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hiányzik, ami nyilvánvaló, ha ő volt az első fiúd. Az első szerelem mindig mély nyomot hagy.
2013. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!