Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Háromszögbe kerültem, összezav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromszögbe kerültem, összezavarodtam, mit csináljak most? Lent a többi 17/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit a neten ismertem meg. Még nem találkoztunk, de jól kijövünk, és tudnám őt szeretni. Ő is engem. Itt most X-nek fogom nevezni, nem írok nevet.:D Na és van az exem, Y-nak írom itt. 8 hónapot voltam vele, de igazából soha se volt az enyém, mert nem tudta, mit is akar tőlem pontosan. Mindegy, szóval annyi ideig elvoltunk egy se veled se nélküled kapcsolatban, aztán én szakítottam vele, mikor éreztem, h nem megy tovább. X-el minden este beszélünk. Nagyon sokat. Néha az éjszakákat végig sms-ezzük. És akkor egyik este bejelentkezett Y, akivel meg hát barátok maradtunk, mert igazából nem utáltuk meg egymást. Beszéltem neki X-ről. Különösebben nem érdekelte. Aztán elkezdett ilyenekkel jönni, hogy talizzunk, mert hiányzom neki, sokat gondol rám, mert csodálatos lány vagyok, megérdemlem, hogy boldog legyek, hiányzik neki, h megöleljem, meg szereti a kezeimet mert szépek, szóval ilyenek. Előtte is mondott már ilyeneket, mikor nem volt tisztában vele, mit akar tőlem. De akkor elfogadtam, mert egyetlen életcélom volt, h teljesen megszerezzem őt. Most viszont barátnője van, és nekem is van barátom. Csakhogy ahogy ott Y-al beszélgettünk, hirtelen őt akartam, és nem X-et. Idegesít az egész, nem értek semmit. Nem tudom, Y mit akar. Nem tudom, h mondjam meg X-nek. Megmondjam-e egyáltalán. Mit csináljak? Értelmes válaszokat légyszi!
2013. máj. 24. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2X+3Y=2/3
2013. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez már nem háromszög hanem négyszög...csak úgy mondom


Büszke lehetsz magadra egyébként,a két srácot (a pasidat és az X-et) meg sajnálom hogy egy ilyen nővel ismerkedtek meg

2013. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért akarsz hozzá visszamenni?

Te tudod,de dönts és ne hol ez,hol az alapon csináld.

2013. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kicsit gondold át logikusan, netes kapcsolatok nagy része elég rosszul végződik, meg ritkán tudtok találkozni majd..

Viszont ezt a kapcsolatot se válaszd mivel ami egyszer elromlik már nem lesz olyan mint régen, és mivel régen se volt valami jó ahogy leírtad most még szarabb lenne.:D

2013. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem négyszög. Van X van Y és vagyok én. Az 3.
2013. máj. 24. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:

De négyszög


X,Y,a barátod és te...

2013. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
X-re értettem, h a barátom. Jó, még csak félig az. Mindegy.
2013. máj. 24. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd békén az X-et,ne tedd tönkre
2013. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Y-nak van nője, akkor csak du...ni akar! X-et meg csak a neten ismered. Ha órákig tudtok beszélgetni az már egy jó jel. Mert egy hullámhosszon vagytok. Ismerkedj meg jobban az x-el! A netes barátságot magasabb szintre kellene emelned! De vigyázz! Sok a csaló. Első tali nyilvános helyen és nappal! A szülők tudják hova mész, és kivel találkozol! Nehogy csalódás vagy tragédia legyen a vége. Könnyen válhat a 18 éves sportoló szépfiúból 58 éves perv..rz sza..ista állat! Vagy hagyd a netes kapcsolatot és keress egy z-t! Az x-el semmiképp ne folytasd!
2014. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az y-nal ne folytasd! Elírtam.(előző voltam)
2014. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!