Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira idegesít hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesít hogy a volt barátom becsajozott hogy nem igaz. Mikor múlik el ez az érzés?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon idegesít. Szétrobbanok ettől. Fáj is, mérges is vagyok, féltékeny, nem is tudom mit tennék legszívesebben. Gyűlölöm az új csajt is, a barátomat is gyűlölöm, de közben szeretem is. Rá gondolok hogy ma is egész délután együtt voltak, meg miket csináltak, őt is úgy csókolja ahogy engem grrrr megőrülök ettől :( Nézem a csaj fb-ját és kommentelnek egymásnak meg szívek, közös képek... szétrobbanok :( Mikor múlik el ez?


Tudom ne nézegessem, de akkor meg a kíváncsiság idegesít.


2013. máj. 24. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha te is bepasizol.
2013. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezen csak egy új pasi segíthet.
2013. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha végre kiszeretsz belőle
2013. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
XD
2013. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Képzeld csak el, ahogy simogatja, ölelgeti. Végül pedig a csaj le is szopja, aztán meg is dugja. Közben pedig eszébe sem jutsz.
2013. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nappal lefoglalom magam, pl ma délután is azért mentem itthonról a városba nézelődni, akkor jó volt. De ilyenkor este kb 10 percenként rájuk keresek hogy mizu...Megőrülök ettől :(


Az a baj hogy lb szemellenzős vagyok. Ma is bármerre mentem amúgy az járt a fejemben hogy "Ennek a srácnak olyan a nadrágja mint NEKI" vagy "Az Ő haja is ilyen színű" "Ő is ilyen illatú" nagyon rossz ez :(

Neki meg már eszébe sem jutok :((

2013. máj. 24. 21:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy eszébe sem jutok :(
2013. máj. 24. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:
ALUDJ
2013. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nyugi pár év vagy egy évtized és az egész nevetségesnek fog tűnni
2013. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel mint te, bár engem valamelyet vigasztalt a tény, hogy a csaj hozzám képest egy béna fejű, rossz testű, ízléstelen kis bányarém volt. Én úgy nyugodtam bele, hogy belegondoltam, hogy ezek szerint ez a csaj üti meg az exem mércéjét, nem én. Különben akkor nem fog már egyáltalán érdekelni, amikor már téged is más pasi fog komolyan érdekelni, tapasztalat. Addig azt tudom tanácsolni, hogy töröld-tiltsd fb-ról őket, nagyon hasznos funkció, ilyenkor érdemes alkalmazni. Üdv.
2013. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!