Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés jó párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés jó párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Még sosem volt párkapcsolatom pedig már benne vagyok a korban. (Ha nem GYK-n b.sztam volna a rezet, akkor lehetett volna. :D)


Milyen érzés egy jó kapcsolatban lenni? Meddig mennétek el a másikért?


2013. máj. 19. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig, teljesnek érzed magad mellette:)
2013. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
fél éve együtt lakunk,és igazán komoly vitánk még nem volt. nekem vele van először nyugis kapcsolatom. olyan érzés,mint sivatagban vizet inni: mámorító! tudom,hogy bármikor számíthatok rá,és ő a legfontosabb számomra,tűzbe tenném érte a kezem. Ő is a végletekig elmenne értem,már bizonyította is néhányszor. mellette úgy érzem magam,mint aki végleg hazatalált,a saját kis világunkban.
2013. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az exemért (csak egy van, a többit nem is nevezném kapcsolatnak) most is elmennék a világ végére is, ha kellene. Hihetetlenül jó ember, félek is, hogy nem találok még egy ilyet. Vele lenni nagyon jó érzés volt, a boldog párkapcsolat biztonságot ad, és azt a jóleső érzést, hogy "minden rendben körülötted".
2013. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Jó érzés, kivéve amikor nem.
2013. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!