Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis szeret engem?

Figyelt kérdés
3hete vagyunk együtt a "párommal". Még nagyon friss a dolog. Az elején minden simán ment, de utána megváltoztam. Bele szerettem, többet igényeltem a társaságát, meg hogy keressen. De mindig csak fb-n ír. Nem hív. Alig találkozunk, mert túl sok a dolga. És tegnap többször is felhívtam, amivel kicsit kiidegeltem, tudom. Ma reggel írta, hogy megérti, mert most éppen ő sem úgy viselkedik, ahogy kellene és türelmes hozzám.
2013. máj. 25. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeret téged, csak ha folyton együtt vagytok, majd az lesz hogy megunjátok egymást
2013. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vagyunk folyton együtt. hétközben 1-2 alkalommal pár órát. hétvégén egy éjszaka, és egy délután pár óra. azért is hívogattam az este mert már ideges voltam, hogy nem velem van, és nem láthatom.
2013. máj. 25. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hívogatni kellene hanem felhívni és kész.

Azt írtad kiidegelted a többszöri hívogatással, elhiszem,hogy hiányzik de attól hogy sokszor felhívod még nem biztos,hogy neki az tetszik, várj néha picit hogy ő is hívjon ne csak te, próbáld azért nem megfolytani,lehet neki az is elég hogy fbn beszéltek,ha meg nem hív akkor jelezd neki hogy néha ő is hívhatna, ne mindig csak te.

Idővel alakulni fog ez,mikor már mélyebb érzések is lesznek.

Nálunk ez fordítva volt, engem pl zavart hogy sokszor keres, mindig rám ír fbn vagy hívogatott, és mondtam hogy ne tapadjon rám mert engem ez "megfolyt". Megértette és változtatott, hisz attól hogy együtt vagyunk még nem kell mindig "zavarni".

Aztán hogy én is jobban megszerettem meg telt az idő, akkor meg nem zavart ha többször kereste a társaságom:)

2013. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!