Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex miatt barátnőt "tartani"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex miatt barátnőt "tartani"? Van ilyen pasi aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Van bizony. Miért, baj?
2013. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hú, minthigyha a lányok nem tartanának barátot szex miat....
2013. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk elmegyünk sétálni, moziba ilyesmi, tehát nem csak szexelünk, de tudom hogy a velem való jó szex miatt is van velem. Kb 90%-ban ez az oka.
2013. máj. 25. 09:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Sőt,a párkapcsolatom mellet van egy csaj csak a szex miatt is :)
2013. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Örüljetek hogy jó a szex együtt, nem kell itt agyalni.
2013. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, jó reggelt... de ez az esetek döntő többségében azért nem működik, mert a nők általában nem tudják különválasztani a szextől az érzelmeket és csak a bonyodalmat szüli, hogy miközben a csávónak ez a szex és semmi extra felállás tökéletesen megfelel, addig a nő abban reménykedik, hogy majd a pasi is rájön, hogy szerelmes... hát ez nem így működik.
2013. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Naná, hogy van. Pl az exem. Nekem udvarolgat de a csajt keféli pedig nem szereti és mégcsak nem is tartja szépnek. Micsoda undoritó gerinctelen szemétládák vannak.. Azt sem értem hogy álltam szóba vele anno.
2013. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjét szeretném.

Barátot tartani.

2013. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
van. Amíg ez mindkét félnek megfelelő és mki tudja mi is ez és nem képzel többt mögé: miért ne?
2013. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!