Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális pasi vagyok mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasi vagyok mégse találok barátnőt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tiszták a szándékaim, nem az a célom mint a többi pasinak hogy csak meg*asszam a nőmet, mégse találok lányt.
2010. márc. 24. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
türelem
2010. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt kapjuk vissza amit kisugárzunk. Valószínűleg Te nem sugárzol ki semmit...
2010. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a normális.Én pl normális nő vagyok,mégsem találok párt magamnak.
2010. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert a "tobbi pasi" se csak megkurni akarja a baratnojet, persze olyanok is vannak, de a tobbseg nem ilyen. Meg ki tudja, milyen csajt akarsz. Vannak, akiknek pont az jon be, hogy buliban megkurjak oket es ennyi.


19/F

2010. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes.
2010. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem találnak a lányok érdekesnek.
2010. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azis lehet hogy tul nagyok az igényeid.
2010. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi én is ugyan így vagyok vele...de én is hibás vagyok mert túlságosan válogatós vagyok.Sok türelem kell hozzá...

Sok csajnak bejövök(nem nagyképüségből mondom), de tény...mégsem akarok egyikkel sem összejönni mert nem állok össze minden jött ment el....

Türelem Pajti..

2010. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

aki türelmet írt az nyomorult sztem.nem tudtok nőzni az a ti bajotok semmi más.

23/ff

2010. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát egyáltalán nincsenek nagy elvárásaim mivel én mindenkinek adok egy esélyt, ezt már páran el is játszották... nem értem a nőket, azt mondják normális pasi kell, de mi a normális akkor?
2010. márc. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!