Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki? többi lent.

Figyelt kérdés

Elmult éjszaka a barátomnál "aludtam",kb 1 hónapja vagyunk együtt, de kicsi korunk óta ismerjük egymást.. a helyzet az rettenetesen kellett pukiznom.. amit hiába próbáltam.. nem tudtam vissza tartani.. ő aludt.. de félek hogy félálomba volt és meghallotta.. egész éjszaka annyira kellett hogy nem mertem elaludni..

ha meghallotta/észrevette.. mit csináljak?..( rendes kommenteket kérnék..)



2013. máj. 25. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Semmi. Ha ő felhozná, bocsánatot kérsz. Egyébként még is mit csinálhatnál? Semmit. Felejtsd el.
2013. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem cuki
2013. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
egy férfi számára megtiszteltetés, ha a nő mer előtte fingani. az a nő szeret igazán, aki fingik a barátja előtt. és ez nem csefy féle baromság, ezt bárki megerősíti!
2013. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de nekem nagyon kellemetlen..:/
2013. máj. 25. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Máskor dugót tegyél a seggedbe ha ennyire hülye vagy.
2013. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb menj ki a mosdóba. Egyébként majd ha férjhez mész, akkor se fogsz pukizni? Úgy fogod leélni a hátralévő 70 évedet, hogy visszatartod folyton a barátod/frjed előtt? Ugyanmár..emberből vagy. Mi nők pedig ugyanúgy kakilunk és pukizunk.
2013. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egy fontos mérföldkő a kapcsolatban, kifejezed vele, hogy hajlandó vagy teljesen megnyílni előtte. Inkább legyél büszke rá.

Mit ettél amúgy? Remélem valami tojásos babos lecsót.

2013. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
miért lennék hülye?.. alapból vissza fogott és szégyenlős vagyok.. ha ő elöttem tette volna meg először, vígan fingorásznék elötte. :D
2013. máj. 25. 11:12
 9/10 Költőnő? ***** válasza:

a férfiak ebből nem csinálnak olyan súlyponti kérdést, csak mi nők :)

Egyébként sztem is onnan teljes és egész egy kapcsolat, mikor büfi, puki megvan odavissza :) Kellemetlen, de természetes.

2013. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 RaZeR1912 ***** válasza:
Finghatsz nyugodtan csak a végén be ne szarj :)
2013. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!