Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nem érzitek ezt baromi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem érzitek ezt baromi cikinek?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge ne vegye magára. De amiket most látok manapság elborzadok. Bográcsozás, előkészületek. Krumplipucolás. Komolyan van olyan ember aki nem bír egy rohadt krumplit megpucolni, szerintem ez annyira égő... -.- Főleg ha már vagyunk 18-20 évesek. A másik meg hogy a piacon nem tudják megkülönböztetni a zellert meg a karalábét. Az hogy egy gomb felvarrása is nehézségeket jelent valakiknek arról nem is beszélek... Ti is ismertek ilyen embereket?

2013. máj. 23. 23:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nincs ingem amit magamra vehetnék:(
2013. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm nője kb a porszívót nem tudja egyedül bedugni a konnektorba...csodálkozunk rajta, hogy még életben van :D
2013. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én inkább férfiaknál ismerek példát az önállótlanságra. Ugye pláne, aki szülőkkel él és apu-anyu mindent megcsinál. De ugyanez igaz a szülőkkel élő lányokra is.
2013. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos leszakadt az ingem gombja :(

Magamra főzök/mosok/takarítok/vásárolok/háztartást vezetek.

Köszi puszi, bírom egyedül is...

17/L

2013. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Bocsánat, hogy megkérdezem, de mi az a krumpli?
2013. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
burgonya hogy te is értsd.
2013. máj. 23. 23:28
 7/20 who i am ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ilyen barátnőim, sokszor a falnak megyek tőlük. Pl. 23 éves csaj pont ma kért arra, hogy tanítsam meg palacsintát sütni, mert még azt sem tud, csak virslit és tésztát főzni. De így vannak a mosással, takarítással és nagyon sok háztartási munkával kapcsolatban is. Egyszerűen szerintem nem gondolják át és félnek, hogy valamit elrontanak, rosszul csinálnak. Nekem csak az a fura, hogy nekem sem tanították, gyakorlatilag majdnem a fenekem is ki volt nyalva amíg otthon laktam, mégsem okozott problémát megtanulni amikor kikerültem otthonról.

Szerencsére azért azok vannak többségben, akik képesek egyedül is boldogulni ilyen esetekben.

2013. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
engem tényleg az akasztott ki ahogy megfogták a kezükben a kést. Ön és közveszélyesek.
2013. máj. 23. 23:33
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Burgonya? És azt pucolni kell? Erről nem is hallottam még, én sose pucoltam még.
2013. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Most erről az jutott eszembe, amikor még boltban dolgoztam és az egyik vásárló úr elkezdett veszekedni, hogy megtévesztjük a vásárlókat, mert az van kiírva, hogy burgonya, miközben az krumpli.... :D

Mindig voltak olyan nők, akik nem értettek ezekhez és mindig is lesznek, mert van aki megcsinálja helyettük.

Ugyan így van egy csomó férni, aki nem tud egy csavart sem becsavarni, vagy fogalma sincs, hogyan működik a fúró...

Valószínű, hogy ezeket a lányokat nem a főzőtudományuk, vagy háziasszonyi beállítottságuk miatt szeretik a pasik. Ahogy én látom, manapság a legtöbb férfinak csak az számít, hogy a csaj jó nő legyen, az nem olyan lényeges, hogy konyítson valamit a házimunkához. Tehát ne csodálkozzatok, ha a csajok inkább kozmetikushoz járnak és nem a konyhában főznek... 26N

2013. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!