Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis miért nem kellek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelt kérdés
Voltak már 3 barátom, de hosszú távra nem kellettem egyiknek sem, nem voltak szerelmesek belém. Mások szerint nem vagyok csúnya, szépnek tartanak, én átlagosnak tartom magam. Nem nagyon vannak bőrhibáim. Visszahúzódó,csendes és kedves vagyok. A kapcsolataimban is hiába voltam megértő és kedves, mégsem értékelték. L/20
2013. máj. 25. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy képet dobhatnál, mert így nem sok értelme van.
2013. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
Mert nagyon válogatós vagy, és csak a legjóképűbbeket veszed észre.
2013. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én értékelnélek, de nem mintha számítana. Ilyen nőt keresek, de nagyítóval sem találok. Visszahúzódó vagy, ez nem mindenkinek tetszik. Akinek viszont igen, az meg fog becsülni és érdekesnek fog tartani.
2013. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Egy képet esetleg láthatnánk?
2013. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

mi köze ennek a képhez?


nem azt kérdezte hogy jól-e néz ki.


Keress tovább, mert átlagban a belevaló csajokat szeretik. Nem a külsőddel van gond, hanem inkább azzal, hogy a belsőd kevés nekik, és ezzel sincs gond, csak rossz embere k között keresgélsz.

2013. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Költőnő? ***** válasza:
nem lehet általánosítani, mert mkinek más kell. Lehet, h nekik túl szolgalelkű vagy vagy ki tudja.
2013. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ezek mind szép, és jó tulajdonságok, de hol vannak a negatívak? Nem hiszem, hogy nem ezek miatt nem kellettél nekik... kis önkritikád lehetne azért :)
2013. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
persze engem is mindenki jóképűnek tart, amikor felmegyek chatrulettre akkor meg mindenki instant nyomja ki a dolgok ahogy meglátja a pofám :D
2013. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
egyszerű a válasz: a selejtek közé tartozol. ez van, fogadd el. remélem egy pasinak se fogsz kelleni.
2013. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó jó egy nagy bunkó vagy, nem hiába vagy 18%-os.
2013. máj. 25. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!