Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 felett a "szingli" szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett a "szingli" szó egyenlő az "egy pasinak sem kellek" kijelentéssel?

Figyelt kérdés

Én valahogy ezt veszem észre a környezetemben. 30 éves vénlányok, ők a nagy szinglik, a menők, a hú de boldogok.. a francot, mondják már, hogy egy értelmes férfinak sem kellenek !


Szerintetek ? :)


2011. dec. 9. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé nagy általánosítás, de van alapja
2011. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Hát ezt azért nem mondanám. Nekem 30 felett volt 2 vőlegényem, a 3.-hoz pedig hozzámentem. Előtte csak egy hosszabb kapcsolatom volt.
2011. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

tudom, hogy le leszek pontozva, de én nem tudom eldönteni, hogy irigy vagy vagy buta amikor ekkora hülyeséget kijelentesz :)



21N

2011. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem inkább legyen egyedül mint egy alibikapcsolatban. Attól nem lesz senki teljes ember, hogy összeáll XYal, csak hogy ne legyen egyedül mer az gáz meg vénlányos.


Adott esetben lehet hogy frodított a helyzet. ha olyan a környezet, meglehet, hogy a egyszerűen nincs a korosztáylukban bevállalható pasi épp a láthatáron. A korban hozzá illők (35-40) már nagyrészt vagy családapák, vagy lúzerek. Ha neadjisten a nőnek még több egye is van egy sz@ros vécédeszkának, simán lehet, hogy nem talál maga mellé értelmes partnert.

Azért ahhoz is kell egy tartás, hogy ilyenkor ne meneküljön bele valami pocsék kapcsolatba, csak hogy ne legyen szingli.

2011. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

szerintem van alapja! ha megnézem a magam 23-25 éves korosztályát akkor azt látom, hogy az összes értelmes-rendes-szép lánynak komoly kapcsolata van, többségének már sok éve! aki szabad az pedig nem véletlen! vagy azért mert csak olyanokkal jön össze akik kihasználják, vagy csak szeretné magát "kiélni"--> vagyis k.... stb.

ha valaki 30 évesen is egyedülálló akkor vagy nem szeretne családot vagy valami baj van vele! ha a "szingli" kifejezést használja magára akkor pedig magától értetődő, hogy agyhalott...

2011. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem pedig nagyon nehéz ismerkedni. Én inkább azt mondom, ha 30 évesen valaki legalább egy tartós, komoly kapcsolatot nem tud felmutatni a háta mögött, azzal van a baj.
2011. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
igen nehéz ismerkedni, a férfiaknak... olyan nincs, hogy adott egy csinos normális lány aki nem tahó és senki se szólítaná le, vagy ne találna 30 éves koráig megfelelő jelentkezőt ha nem a 4 fal között ül! persze ha annyi esze van, hogy csak a tipikus "alfahímeket" veszi észre akkor nyilván koppan párat amitől elmehet a kedve. így maradhat egyedül de ez teljes mértékben az ő hibája! ergó hülye!
2011. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jelenthető ki csak a nőkre. A férfiak között is van elegendő agyament.
2011. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Héhaver" válaszával egyetértek. Normális lányok azért már párban vannak, esetleg a nagyon válogatósak még nem igazán. De a többség, azokon látszik is, hogy van ami nem stimmel, vagy csak kicsavart felmosórongyok, akik kínjukban felvágnak mert szinglik.


Az, hogy nem vágyik családra ... épeszű nő nem mond ilyet. Egy tanárom hangoztatja, hogy nem kell neki pasi, hát nem értem.

2011. dec. 9. 17:26
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

HÉHAVER

A nőknek is nehéz ismerkedni.

2011. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!