Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki már senkiben sem bízik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már senkiben sem bízik és senkit nem szeret, az már úgy is marad?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az embereket!

Szívesebben lennék kóbor kutya, vagy vadvirág a réten vagy bármi más, még kavics is szívesebben! Érzett már ilyet valaki?


2013. máj. 25. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
bízni én se sok emberben bízok de van 1-2 lány akit szeretek..
2013. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:)

Én csak azt éreztem,hogy elmennék egy lakatlan szigetre.

Előbb utóbb változni fog.De ahhoz neked is nyitni kell

2013. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
Jahh
2013. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hmmm érdekes,még senkit nem hallottam,hogy ennyire ne bízzon az emberekben. Az ég egy adta világon nincs senki akiben bízz?

Igaz ami igaz,hogy tényleg nem sok ember van,akiben meg lehet bizni. De úgy gondolom,hogy azért mindenki életében van legalább egy személy akiben teljes mértékben megbihzat

2013. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor ilyesmit érzek (sajnos most is), olyankor mindig jön valami, ami miatt érdemes élni, ami megszépíti a világot. Azért valamennyire meg kell próbálni megbízni néhány emberben. Nehéz olyat találni, de mégis lehet.
2013. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
emberekben nem lehet megbízni.
2013. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel...
2013. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki nem bizik másokban,magában sem bizik...
2013. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Nem bízok senkiben, csak saját magamban. Bennem még nem csalódtam sosem.

Nem érdemes bárkiben is megbízni, manapság az emberek csak azt nézik, hol tudnak hátbaszúrni, keresztbe tenni neked. A legokosabb döntés, ha egyedül maradsz, és önerőből érsz el sikereket. Enélkül is lehet simán boldog az ember.

2018. okt. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!