Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 évvel idösebb pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évvel idösebb pasival szexkapcsolat? Belemenjek ebbe a kölcsönös kihasználásba és kihasználtságba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
csináld azt, ami neked jó.
2013. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ribanc!
2013. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy hány éves vagy.. Amúgy meg a 27 év különbség az már elég sok akár hány évesen is.
2013. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha házas - és valószínűleg az - akkor ne.
2013. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked mi előnyöd lenne belőle ?
2013. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha igaz szrelem akkor igen.Nekem 26 évvel idősebb a párom 4 éve vagyunk együtt(ja mielőtt bárki a szokásossal jönne,nincs pénze).Én most 31 vagyok ő 57.

Ha netán szétmegyünk akkor is volt gyönyörű x évünk,és megérte.Más egykorúak közötti kapcsolat még eddig em műkdik sokszor.

2013. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Siad the undead válasza:
Ahogy gondolod, végülis te tudod mit szeretnél.
2013. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt nő vagy, azzal jössz össze, akivel akarsz, lehet akár 100 évvel idősebb is. Mellesleg a szexkapcsolatban, ha mind a két fél élvezi, akkor semmi kihasználás vagy kihasználtág nincs, hanem egy teljesen természetes dolog.
2013. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!