Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkahelyi kapcsolat. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kapcsolat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársam össze akar velem jönni,de nekem nem az esetem az illető,ennek ellenére érdekes módon állandóan őrá gondolok,és ha nem látom,tök depressziós vagyok.Mi ez??? Kedvelem,mint barátot,sokat szoktunk csevegni,de külsőre nem jön be,mégis vonzódom hozzá.Mi lehet ebből?
2013. máj. 25. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátság.
2013. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért gondolsz rá mert tetszik az, hogy összeakar veled jönni.
2013. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na,de pont ez az érdekes,hogy néha úgy érzem,mintha többet akarnék tőle,pedig külsőre nem az én stílusom :/
2013. máj. 25. 16:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Második: na,igen,ez is benne van a dologban,hogy természetesen jót tesz az egómnak,hogy nyomul rám egy pasi,aki nem néz ki rosszul,csak nem olyan,mint akikkel általában össze szoktam jönni,de az a furcsa,hogy még hétvégén is ő jár az eszemben...
2013. máj. 25. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Butaság, ez a nem az eseted. Nekem is van egy típus, aki általában bejön, de beleszeretni pont nem az ilyenekbe szoktam...
2013. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én általában mindig olyan pasit fogok ki ,amilyen az esetem,de ő szöges ellentétben áll az eddigiekkel,és valahogy mégis sikerült hatással lennie rám,mert meg vagyok tőle zavarodva.Talán azért is,mert nem tutyimutyi,hanem mer közeledni hozzám,és én az ilyet nagyon sok pasinál hiányoltam,többnyire gyávák,ő pedig egyértelműen nyomul rám.Talán ezzel vált szimpatikussá. Jó,persze,ha annyira visszataszító lenne a külseje,akkor nyílván inkább idegesítene a közeledése,de ezek szerint tudat alatt egy kicsit mégis tetszik az illető,ha nem zavar a nyomulása...
2013. máj. 25. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, tetszik...:)
2013. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A munkahelyi kapcsolat veszélyes játék. És ha szakítotok? Piszok kényelmetlen lesz...


Egyébként én is voltam ilyen helyzetben. Velem is össze akart jönni az egyik munkatársam, pedig barátnője is van. De egyértelműen megmondtam neki hogy nem vagyok kapható erre, mivel férjnél vagyok. Ezt ő végig tudta.


Azóta ahol lehet keresztbe tesz nekem, és bunkóskodik. Gondolj bele, mi lett volna ha összejövünk és később szakítunk? Na akkor még rosszabb lenne a munkahelyi viszony....


Jól gondold meg.


Talán ha nem közvetlen munkatársad, esetleg csak egy épületen belül dolgoztok akkor talán...


27/N

2013. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nekem már nem ez lenne az első munkahelyi viszony. Régen az előző melóhelyemen is volt ilyen eset,de hlistennek tök normális volt az ürge.Szakítottunk,mert nem nagyon jöttünk ki egymással,és "közös megegyezéssel" abbahagytuk,nem volt utána háborúzás.

A mostani pasi független,és ezerrel nyomul rám,igazából én is félnék attól,hogy ha nem megy köztünk a kapcsolat,akkor esetleg szemétkedni fog velem,de akkor max.kilépek.Amúgy közvetlen munkatárs,tehát egy helységben dolgozunk,és elég kevesen vagyunk,tehát fennáll a veszély,hogy észre fogják venni a többiek,hogy van valami,és az tök gáz.Hát,nem tudom,mi legyen....

2013. máj. 26. 17:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Érdekes volt a mai nap.Mi hétvégén nem dolgozunk,ígyhát két napig nem taliztunk a kollégával.Én már vártam a hétfő reggelt,hogy jöjjön,és szokása szerint mosolyogjon,poénkodjon...erre bejött dúlvava,fúlva.Alig szólt hozzám pár szót,de azt is olyan mogorva stílusban tette,ezért ez most kissé kiábrándító volt. Utána én sem foglalkoztam vele. Ilyennek még nem láttam.Az nem mentség,hogy valami gondja van,nekem is vannak,mégsem bántom meg azt,akit kedvelek.Biztos az a baja,hogy két hét ismeretség után mégcsak haverok vagyunk. Ígyhát ezek után elgondolkodom rajta,hogy akarjak-e tőle valamit.Majd kíváncsi leszek holnap mit alakít,de tőlem sok jóra ne számítson!
2013. máj. 27. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!