Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai lányok körében divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok körében divat, hogy náluk fiatalabb srácokkal járnak, vagy csak az én ismeretségi körömben van így?

Figyelt kérdés

Épp tegnap számoltuk egy házibuliban, hogy az ott lévő 9 lánynak egy kivétellel náluk fiatalabb barátja van. A legkisebb korkülönbség 2 év (17F-19L), de van példa 4 évre is (18F-22L, 19F-23L).

Ez manapság a "trendi"?



2013. máj. 25. 23:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Amikor tavaly diplomáztam, az akkori barátnőm épp érettségizett. Mit akartam tőle? Ugyanazt, mint a többi lánytól...

Viszont fordítva mindig nem értem. A srác szempontjából dicsőség az idősebb barátnő, de egy érett, komoly gondolkodású lánynak szüksége van egy 19 éves gyerekre? (Mert tegnap kiderült, hogy kettőt iszik, és már nem tud viselkedni)

2013. máj. 25. 23:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy a mai lányok nem ilyenek! Én ugyanezt tapasztalom náluk. Gyerekek és ahogy mondod, kettőt isznak és már nem tudnak viselkedni. Ugyanaz a kettő. De ez általánosítás. Nyilván egy érettebb lány, nem "jár" nála sokkal éretlenebb fiúval, ahogy egy érettebb fiú sem egy nála SOKKAL éretlenebb lánnyal. Mindenki a saját mentalitása szerint választ partnert. És mellesleg nem a diploma teszi éretté az embert. 28 éves vagyok és simán el tudok beszélgetni egy 18 évessel is. Ami a lényeg, és hozzá kell tenni: nem mindegyikkel. Szóval attól még, mert fiatalabb, nem feltétlenül éretlenebb és attól még hogy idősebb, nem feltétlenül érettebb. :)
2013. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tudod nem mindenki divatb.zi, sokan nem így választanak maguknak párt. Az én férjem speciel 3év 5 hónappal fiatalabb, és imádjuk egymást. Amikor 3 évvel idősebb pasim volt, ezerszer éretlenebb volt mint a férjem. A kapcsolat se tartott 1 hónapnál tovább.


Tehát nagyon nem az a lényeg, fiatalabb vagy idősebb párod van. Tévedésben élsz, ha azt hiszed, hogy a kor határozza meg két ember kapcsolatát.


27/N

2013. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Divat, nem divat. xD

Még ha divat is lenne ez most, én nem ezért vagyok a párommal.

2013. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, párom 20, de nincs köztünk gond. Érettebb, mint a 29 éves pasi, akivel előtte randiztam. Ő komolytalan volt, idegesítő, ha valami nem úgy történt , ahogy ő akart felkapta a vizet. Akkor hol itt a hiba? A mostani párommal hihetetlenül jól kiegészítjük egymást. Érett, tanult férfi, akinek ha eljön az ideje, szemrebbenés nélkül igent mondok.
2013. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is elég sok helyen látom, de nem hinném, hogy divat lenne.


Egy 16-17 éves fiút könnyebb" nevelni" egy 20-on pár éves lánynak-nőnek. A fiatalabb srácot könnyebb "kezelni".

Szerintem ebben lehet valamennyi igazság.


Az érettség néhány esetben nem korfüggő,de azrt, ha az átlagot tekintjük, sztem nagy különbség lehet a közt, hogy egy 20 éves lány 15 vagy 25 éves fiúval van együtt- pedig mindegyikkel neki csak 5 év korkülönbsége van.


Én személy szerint (23 éves nő) nem tudnám elképzelni egy fiatalabb fiúval a kapcsolatot.

A fiú, az legyen férfi, legyen férfias.. egy 16-20 éves srácnál mindig az járna a fejemben, hogy amikor én iskolába mentem, ő akkor tanult beszélni és hasonlók.

Az első szerelmem 3 évvel volt idősebb, mint én, a vőlegényem pedig 1 évvel.

2013. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"A fiú, az legyen férfi, legyen férfias.. egy 16-20 éves srácnál mindig az járna a fejemben, hogy amikor én iskolába mentem, ő akkor tanult beszélni és hasonlók. "


Még jó hogy az igazán érett nők nem így gondolkodnak :)

2013. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!