Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ennyire (divat) lett?

Figyelt kérdés
nem tudtam jobb szót rá találni, amit látok a lányok járnak a pasihoz. Ahányal eddig utazás alatt beszéltem, szinte mind a barátjához ment. Azért...kicsit irigykedem:) én első kapcsolatomban mindig csak én mentem a lányhoz, én kerestem...és mégis magamba kerestem a hibát ha gond volt:) azthiszem ezzel elárultam hol is bakiztam. De tény ha egy lány (is) megy a barátjához az nagyon jó, hisz akkor azt jelenti számit neki a fiu, a fiu pedig ezáltal megerősítést kap hozzájárul a kiegyensúlyozottabb kapcsolathoz. Lényegében a lány nem vagy nehezen száll ez ezáltal magától. Persze fordítva is igaz
2013. jan. 8. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod. Én 25 vagyok, párom 32, ő külön él, én a szüleimmel és inkább én megyek hozzá, mert nála nincs más. De ez akkor is így volt, mikor fiatalabb voltam és ő is otthon lakott. A fiús szülők jobban tolerálják az éjszakai ott alvást, mint a lányos apák. 25N
2013. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szörnyű..

Ha a pasi dolgozik és a csajnak több ideje van akkor utazhat nyugodtan a csaj.

De ez nem szabály.Nehogy már ebben is találjuk valamit amiért okolni lehet a másik nem hibáját!

2013. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi mindig felváltva járunk/jártunk egymáshoz, nagyjából ugyanannyiszor.
2013. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egyikőtöknek van kedvezménye a BKV-n, MÁV-on, Volánbuszon akkor az járjon, hogy olcsóbb legyen.



Illetve ezt még felülírhatja a sárkány rokonság...

2013. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi általában felváltva szoktunk a másikhoz menni. Mindketten albérletben lakunk, külön szobával. Akkor járunk a másikhoz huzamosabb ideig, ha onnan könnyebb eljutni suliba, munkába, stb. Illetve mostanában egyre többet van nálam, mert hamarosan összeköltözünk.

De ez sose volt probléma. Jó, volt olyan, hogy lustaságból nem indult el egyikünk, másikunk, de ha ez nem áll fenn hosszútávon, akkor nincs vele gond.

Szülőkhöz meg hozzájuk járunk gyakrabban, mivel én sokkal messzebb lakom.

2013. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!