Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ártatlan flört vagy megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ártatlan flört vagy megcsalás? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Szóval,egy éve élünk együtt a párommal,és mostanában voltak problémáink,mert kicsit megcsappantak az összebújásaink száma,és jeleztem neki,hogy bánt a dolog,valahogy oldjuk meg. Rajta vagyunk az ügyön,igyekszik is rendesen. Én nagyon értékelem,és ő a mindenem,de történt valami a napokban. Vonattal utaztam messzire,külön töltöttük az éjszakát,az elmúlt egy évben csupán egyszer fordult elő fél éve ilyen. Szóval jöttem hazafelé,és már az állomáson felfigyeltem egy nagyon érdekes tekintetű srácra. Azelőtt nem történt ilyen. Leültem a vonaton,és ő a velem párhuzamos ülésre ült. 2órás úton végig próbálta elkapni a tekintetem,és bevallom,én is sokszor belegabalyodtam a pillantásától.Nagyon zavarba is jöttem,teljesen kimelegedtem,és kellemetlenül éreztem magam,mégis vágytam rá,hogy újra mustráljon. Az út végén lesegítette a bőröndöm,majd megkérdezte,merre megyek. Én elmondtam,hogy sietek,majd elkérte a számom. Én hülye megadtam. Nem akarok semmit a sráctól,ha keres,nem fogok válaszolni neki,és most nagyon szörnyen érzem magam. Nem volt sosem ilyen az egy év alatt,és úgy érzem,hogy megcsaltam,elárultam a párom,annyira bánt a dolog,hogy tegnap kényeztetett,és a lelkiismeret furdalástól még elmenni sem tudtam. Szörnyen bánt,mintha tettlegesen megcsaltam volna. Mit tegyek? Elmondjam neki őszintén,és azt is,mennyire sajnálom,vele akarom rendbe hozni a dolgokat?Én nem akartam flörtölni,nem is tudom,miért adtam meg a számom,buta dolog volt...Ti mit tennétek a helyemben?
2013. máj. 26. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ártatlan flört volt, noha a számodat tényleg nem kellett volna megadnod, most már ne rágódj ezen! :) Csak egy kis pillanatnyi megingás volt a részedről, semmi komoly. Ha tényleg nem jelentett neked semmit, lépj túl rajta és könyveld el magadban úgy, mintha egy romantikus álom lett volna, vagy valami hasonló. Fátylat rá. Ha meg hív a srác, kedvesen rázd le!

Én a helyedben nem mondanám el a páromnak. A dolog apró semmiség volt, de ha kibeszélitek, elefántot csináltok a bolhából...

2013. máj. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

cső

nem kérdés, el KELL mondanod a párodnak (ha még nem tetted meg). azért kell elmondanod mert ebben e helyzetben az a mérvadó hogy te hogyan viszonyulsz az ügyhöz. mivel téged felzaklatott ledobhatod a terhet ha elmondod neki és ő valószínűleg megbocsájt mivel semmi nem történt csak nyitottál egy másik ember felé, mivel megcsappantak az összebújásaitok. ez valószínűleg az összebújások számának növekedésével fog járni mivel a párod nem akar elveszíteni (gondolom :D). valójában minél jobban zavar a dolog annál jobb ez a kapcsolatnak de akkor is nyitottál kifelé ami hiba. fontos még hogy hitelesen meséld el a barátodnak máskülönben nem fogsz megszabadulni a tehertől. sok sikert :)

2013. máj. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy ártatlan flört :D
2013. máj. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De van! :P
2013. máj. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd ott a párod, és jöjj össze azzal a sráccal. Nektek nőknek az ilyen ugysem okoz gondot.
2013. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!