Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rettenetesen féltékeny, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen féltékeny, még mindig. Ti mit gondoltok, normális ez? Meg úgy az egész helyzetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szeptember elején szakítottam a jegyesemmel, de nem volt semmi veszekedés, csak azóta hivatalosan nem járunk. Emellett hetente találkozunk, pizzázunk, sétálunk, beszélgetünk, sőt, szexeltünk is, nem is kevésszer. Jó együtt, de már nincs az a fura feszültség, újra emberként tudok rá nézni, és reméltem, megszabadulhatok idővel a birtoklás kényszerének érzésétől is. Oké, talán furán hangzik...

Szóval szombaton elmentem hozzá, és ott is aludtam, egy ágyban vele. Vasárnap délután úgy beszéltük, hogy elmegyünk néhány munkatársával a kocsmába, és el is mentünk 3 pasival. Nem szeretném túlrészletezni, mert akkor senki sem olvasná végig... tehát a lényeg, hogy a háromból 2-vel táncoltam, plusz még egy másikkal, aki nem velünk jött, de találkoztam már vele korábban. Exem erre megsértődött, pedig köztudottan együtt bénán táncolunk, és azt is felhozta, hogy az egyik pasit tapiztam, és hagytam, hogy a mellemhez érjen. Kiakadt picit... És nem tagadom, élveztem a táncot, az egyikkel szemeztem, a másikat simogattam(az egy táncmozdulat volt, könyörgöm!!!), de khm. azért mégiscsak kikérem magamnak, köszönöm. Már nem járunk, ráadásul ő renszeresen jár kocsmába, diszkóba, szóval tulajdonképpen ugyanezt csinálja, vagy többet, csak nem előttem, hanem a hátam mögött. Vélemény?



2012. okt. 18. 20:30
 1/10 anonim válasza:
57%
Hagyd a francba a pasit. Kapsz mast!! annyi szingli pasi van meg a vilagon ne kosd le magad nala a feltekenyseg meg a legnagyobb betegseg egy kapcsolatban.
2012. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem először is el kéne felejtenetek egymást. ha jegyesek voltatok, akkor ez nyilván egy elég komoly kapcsolat volt. ha véget ért akkor nem biztos, hogy még mindig együtt kéne lennetek, úgy ahogy eddig. vagy engedjétek el egymást teljesen vagy sehogy. az pedig hogy féltékeny szerintem természetes, mert sokáig (?) voltatok együtt, de nem tartozol neki magyarázattal, és nem kérhet számon, hiszen már nem vagytok együtt. ezt nyugodtan megmondhatod neki, meg kell értenie, hogy vége, de ez csak akkor fog menni ha TELJESEN vége. te szakítottál vele, ő nyilván még szeret, tehát kapaszkodik abba amitek még van (hogy együtt lógtok, szex stb.) akkor is ha te már nem érzel úgy iránta. nagyon megnehezíted azzal a helyzetét, hogy vele vagy. így persze hogy féltékeny.
2012. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan féltékeny. Minek jársz össze vele szexelni meg ilyenek ha jegyesek voltatok de szakítasz vele?? Ha többként kezeled, ő is téged, és féltékeny lesz. Nem csodálom ha ilyeneket teszel..

Remélem nem találkozom ilyen nővel mint te.. -.-

2012. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Őrülten szerettem 6 évig, de nem vagyunk egymáshoz valók, neki másmilyen nőre van szüksége, teljesen más a világnézetünk, ezért mondtam neki, hogy legyen vége.

Én... nem tudom nem szeretni, de az elmúlt időszakban annyi gyűlölet tolult fel bennem a partnereként, hogy álmában megfojtottam volna. Egyszer le is itattam, és végignéztem, ahogy sír, összevagdossa a bal karját, aztán azt, ahogy hányt. Elég volt. Elegem volt abból, hogy mardos a gyűlölet, holott szeretem, és mint embert és barátot tökéletesen megértem őt.

2012. okt. 18. 21:03
 5/10 A kérdező kommentje:
És minden válaszírót felpontoztam :) tényleg
2012. okt. 18. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:
legalább megerősítést kap, hogy de jó, hogy nincs veled. kinek kell egy ilyen "nő", pláne komolyra...
2012. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... sőt, van. Bárcsak megértené...
2012. okt. 18. 21:12
 8/10 A kérdező kommentje:
Ugye szerintetek is az a nagyobb baj, hogy találkozgatunk még, nem az, hogy táncoltam?? Vagy mindkettő? Ki mit gondol?
2012. okt. 18. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:
az nagyon durva, hogy nem érti meg. nem is férfi :D
2012. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaaj, hagyd el végre teljesen! Ha már a jegyességet is felbontottad, annyira nem ment, felejtsd el őt! Annak idején én is ezt csináltam az exszel: barátok maradtunk, jól elvoltunk, és úgy is összejártunk. Aztán mikor újra rám talált a szerelem, minden rosszat elmondott az újról (mert ő annyira de annyira ismerte - látásból), le akart beszélni róla, lehülyézett, hogy pont vele, stb stb. A régit kitöröltem az életemből, az újjal a lagzinkat tervezzük. (:
2012. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!