Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? Fog egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Fog egyáltalán keresni még?

Figyelt kérdés
két hete vagyink együtt egy hete egy haverja buliján sexuálisan is közeledtunk egymáshoz de nem feküdtünke természetesen. iskolávan az évfolyamtársam igy együtt szoktunk haza menni mivel ugyanarra lakunk. szoktunk beszélgetni de többször vannak hosszabb csöndök. szerintem nem kínos de ugy gondolom h szerinte az. a buli ota semmi sem tortent köztünk csokon kivül. csütörtök ota nem találkoztunk mert nem nagyon volt időnk rá. pénteken facebookon még beszéltünk deazota nem. szombaton délután küldtem neki smst is meg fbn is üzenetet h mostmár ráérekert megbeszéltük korábban h találkozunk szombaton (az ö ötlete volt) de nem irt vissza pedig biztos h látta mert látom h most is fent van fbn mégse ir. én meg nem vagyok olyan amugy se (szerintem) meg nem is akarok nyomulosnak tűnni.. akkor most mi van? fog még irni egyáltalán? nem vagyok szerelmes (habár lehet h ki fog alakulni) szoval nem nagy csalodas ha "vége" de ez igy akkor se jo..
2013. máj. 26. 11:24
 1/7 A kérdező kommentje:
16l azt elfelejtettem ő 17f.
2013. máj. 26. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:

A nyelvtant nem ártana kicsit gyakorolnod: helyesírás.

Majd kiderül, arra nem válaszolt, hogy miért nem taálkoztatok végül szombaton?

2013. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Átrágtam magam rajta.

Ha nem jön össze a hapsival, akkor az idő alatt, amit vele töltenél, gyakorold a szövegalkotást! (ez csak jó tanács, 2 év múlva érettségizel)


Egyébként sajnálom, de szerintem nem fog keresni. Egy csók sajnos még nem ígéret. =(


17/L

2013. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*találkoztatok
2013. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gondoltam h lesz par megjegyzes arra h nem tudok magyarul.. bocsi csak mobilon vagyok es igy nem irok vesszot ekezetet hasonlokat.. tudom h lehetne nagyobb problemam is de nala maradt a vizipipam. azt mindenkeppen vissza akarom kapni:D es igen nem valaszolt az uzenetemre se fbn se smsben
2013. máj. 26. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fog keresni szerintem, eléggé úgy tűnik, leszar téged, nem érdekled. Egyébként világos, hogy telóról írsz, de attól még használhatnád normálisan az írásjeleket, meg figyelhetnél az elírásokra. Gyorsan meg lehet szokni a mobilról való pötyögést, nem kell hozzá 3 diploma, segítek...
2013. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pipát mindenképp kérd el.

Egy ilyen drága dolgot ne hagyj annyiban, de ha beigazolódik, hogy nem érdekled, kizárólag azért üzengess neki, ne alázd meg magad előtte.

2013. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!