Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tartjátok a kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartjátok a kapcsolatot az exetekkel? Vagy ami elmúlt, azt le kell zárni és soha nem nézni vissza?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az egyik exem osztálytársam lett. A másiknak ugyanaz a baráti köre, mint nekem. Tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk, elvagyunk.:)
2013. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Egyszerűen nem érdekelnek. Úgy állok hozzá, hogy akivel valaha az szívemet-testemet osztottam meg, azzal elég bizarr lenne a kapcsolat lezárása után cimbizni meg összejárni. Eszembe se jutna, pláne ha komoly kapcsolatom van.
2013. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem tartom mivel lehetőségem sincs rá: eddig minden lány szakításkor elmondta,hogy hagyjuk egymást örökre.
2013. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja de bocs, a kérdésed másik felére a válasz az, hogy jobb lezárni a dolgot.
2013. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Valakivel tartom, valakivel nem, de szerintem jobb, ha úgy váltok el, hogy nincs harag, és barátként még bármikor tudsz vele beszélni.
2013. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szakítás után működhet a barátság?
2013. máj. 26. 19:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy, olyan exem volt akivel egy ideig tartottam a kapcsolatot. de azt is csak miatta, mivel ő ragaszkodott nagyon hozzám. de azok a dolgok, amik zavartak a párkapcsolatunk során, azok ugyanúgy zavartak a barátság során is. válaszolván a kérdésedre, szerintem ami elmúlt azt le kell zárni. és nem normális dolog egy exel tartani a kapcsolatot.
2013. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Alig van időm az igazi barátaimra, minek kéne egy kamubarátság?? Bájcsevejre semmi szükségem, ami elmúlt, az elmúlt és okkal! Röhögőgörcsöt kapok már a gondolattól is, hogy az ex, mint legjobb barát, aki megdugott, fogja dajkálni a gyerekemet, a párom meg megveregeti elismerően a vállát! Válaszolva a kérdésre, felnőtteknek nincs szükségük álbarátokra, max a tiniknek kellenek ilyen felületes kapcsolatok, mert még gondtalanok és idejük mint a tenger, na meg még gyerekek és jobban ragaszkodnak másokhoz, mint kéne, esetleg félnek a magánytól, vagy tetszik nekik, hogy a másik fél még többet akar.

27N

2013. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet a barátság, de csak akkor, ha már egyik félnek sincsenek más érzelmei, mert akkor az a fél sérülni fog! Ha tehát mind a ketten lezártátok már, akkor miért ne!
2013. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem is csak akkor működhet,ha már nincsenek érzelmek a másik iránt. Én az egyik exemmel ha nem is nagy barátságban vagyok,de baráti a viszonyunk,viszont nem akarnék vele már összejönni,és ő se velem.Akivel nemrég szakítottam,azzal nem tudnám elképzelni,hogy barátok legyünk,mert érzem rajta,hogy még ő is érez,és én sem zártam még le teljesen.MAx majd hónapok,netán évek múlva... Bár sztem addigra meg már teljesen lezárjuk mindketten.
2013. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!