Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent valamit hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit hogy vissza jött hozzám 1 év elteltével?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt de megcsalt engem többször is , majd elhagyott. 1 évig voltunk külön. Én őt nem tudtam elfelejteni, néha beszéltünk egymással (szülinap, karácsony) de neki az 1 év alatt több nője is volt, nekem senkim, én őt soha sem tudtam elfelejteni.

Most megkeresett hogy próbáljuk meg újra. Ez jelent valamit?


2013. máj. 26. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg annyit jelent hogy most éppen nincs neki senki jobb. (ne haragudj)

Szerintem ebbe semmiképp ne menj bele.

2013. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze,nem talált jobbat!
2013. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy az elsőnek van igaza vagy pedig rájött hogy téged senki nem tud pótolni és hogy milyen jó volt veled. Viszont az én verziómra sokkal kisebb az esély. :D

23/F

2013. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi értelme újrakezdeni, mindig csak előre. Már az is rossz hozzáállás, hogy nem tudod elfelejteni.
2013. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy az elsőnek van igaza, vagy a másodiknak.
2013. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De azt mondja hiányoztam neki, és szeret engem. Csókol, ölel, szeretget. A szex is olyan mint régen volt a kapcsolatunk elején.
2013. máj. 26. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Aki egyszer megcsalt, az meg fog többször is!


Ez meg már ott elbukott, hogy ő már többször is megcsalt amíg együtt voltatok. 1 év alatt több nője is volt, és most, hogy nincs senkije, visszament hozzád. Én eleve is nem is beszéltem volna vele soha többet, ha megcsalt. A másik meg, gondolkozz már b*sszus. Jó, hogy azt mondja szeret és hiányoztál neki, csak így tud a bizalmadba férkőzni, hogy hazudik. Te, naiv kislány meg elhiszed neki.


Dobd a halál f*szára, ha nem akarsz megint csalódni, ennyire hülye ne legyél.


19/L

2013. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja megváltozott, kiélte magát az 1 év alatt. Tényleg sok csajjal volt együtt. Látom rajta hogy szeret engem. Mondom a szexben is annyira odaadó...
2013. máj. 26. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:

(hetes vagyok) Ha átb*sz és csak kihasznál, ne az legyen a következő kérdésed, hogy miért tette ezt veled. Te életed, én szóltam.


19/L

2013. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg csak kihasznál, de végülis voltam én is hasonló helyzetben. Én azt mondom, hogy ha te belátod azt, hogy valószínűleg ez a helyzet, akkor belemehetsz ebbe az egészbe- de akkor egyrészt szexkapcsolatként kezeld, másrészt meg tényleg csak akkor maradj vele, ha ki tudod azt mondani, hogy nem fogsz sérülni ebben bárhogy is alakul majd.
2013. máj. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!