Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és fél hónapos a babám,...

Két és fél hónapos a babám, most kezd elmúlni a pocifájás, eddig betartottuk a 3órát. Viszont mostanság nagyon sokszor még 2és fél óra elteltével is sokat büfizik vissza, elég darabos is. Ritkábban adjak enni neki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem!Szerintem tartsd be a 3 órát,majd lassan el mulik.Egyébként mi pont ma voltunk 6 hónapos kontrollra,és nekünk normaflort írt ki a doki.persze nekünk más probléma is volt(széklet),de szerintem neked semmi gond nincs.Kifogja nőni.
2013. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia nekem is volt ilyen nekünk azt mondták hogy túl eszi magát valószínűleg volt benne valami de a 3 óra még kell a picinek igen az előttem szólónak is igaza van a normaflor nagyon jó az emésztéséhez! mi is alkalmaztuk nekünk a has fájósága 4 hónapig tartott aztán egyről a kettőre elmúlt majd jön az íny viszketés/ fájása :) nem egyszerű :) Minden jót.
2013. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves második.Nagyon egy cipőben járunk.Csak azzal a különbséggel,hogy mi 3 hósan nőttük ki a hasfájást,de rögtön utána jött a fogzás,de fog még sehol:(

1-ső voltam.

2013. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekünk már most elkezdősött szerintem, bár amiket olvastam ahhoz képest elég korán... viszket az ínye, rendszerint betömködi a szájába a kezét :) sokat nyáladzik és bubikat fúj :D eddig nagyon ügyesen türi, bár most meg is van a picikém fázva, tele van anozi is, és bár nagyon türelmes kislány, van hogy már Ő se bírja a kiképzést :P
2013. márc. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!