Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Borderline vagyok és szerelmes, akkor mindenképpen függök a pasimtól?

Figyelt kérdés
vagy nincs ilyen összefüggés?
2013. máj. 27. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Írj már magyarul te szerencsétlen.


Határmenti vagy ? Akkor mindenképpen függsz tőle.

2013. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Mi az, hogy "borderline"? Nincs ennek valami magyar megfelelője, szinonímája, vagy valami...? Már magát a kérdést se értem.
2013. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Borderline személyiségzavarra gondoltam
2013. máj. 27. 12:38
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Rendkívüli függőséget alakít ki ez a zavar érzelmileg az emberben. Igen, lehetsz nagyon durván társfüggő. Ez a végletek közt mozgó hangulatot tükrözi, mármint a betegség. Hol nagyon fent vagy, hol a mélyben. Ezt kezelni kell.
2013. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

az előzőeknek: ha valamit nem tudtok, keressetek rá a kugliban


kérdezőnek: attól függ milyen fokú ... a függés oka egyébként nem feltétlenül a Borderline, egyszerűen ilyen vagy

2013. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Elolvastam, mi az a borderline.


Sztem jó, ha van egy ember melletted aki vigyáz rád és segít megtartani a lelki egyensúlyt.

2013. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
miért kell MINDEN ÁLDOTT HÉTEN veled foglalkozni itt? gyűjtsd össze a kérdéseidet egy lapra, írd ki EGY darab kérdésbe, akkor majd jól válaszolunk rá,aztán meg kezdd el élni az életed.
2013. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

"és segít megtartani a lelki egyensúlyt"

Sajnos ez nem működik. A borderline nem képes kötődésre, előszeretettel rúg bele abba, akit szeret. Nagyon nehéz elviselni.


Kérdező: összefüggés van, de nem úgy, hogy függsz vagy sem... totális ambivalencia jellemzi a borderline párkapcsolatot (életemben két border partnerem volt, nekem mindkettő menny és pokol volt egyszerre). Nem lehetek stabil pont, mert ezt egy border egyszerűen nem engedi... ahogy elkezd kötődni, rögtön elkezd "bántani", akarta ellenére! Remélem, kezelteted magad, mert szerencsére az állapot javítható, és ez bizonyos kor után spontán javulás is bekövetkezhet, de kezelés nélkül egy border kapcsolat mindkét fél számára iszonyú...

2013. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező amúgy szimplán hülye, és csak beképzeli magának a betegséget, hátha jobb lesz töle neki.
2013. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

A borderline vagy bipoláris személyiség egy idő után elviselhetetlen egy kapcsolatban. Ha szereted a párodat, akkor keress fel szakembert.

Az én exem nem fogadta el, hogy valami nincs vele rendben, ezért esély sem volt a kezelésére.

2013. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!