Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomat szeretem, vele akarom leélni az életem, de más izgalom ne hozzon kísértésbe?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyok együtt. Ebben a tanávben elkezdett megtetszeni egy osztálytársam, de csak kis vonzalom volt, nem törődtem vele(mielőtt megkapnám a válaszokat, hogy szemét vagyok, közlöm, hogy direkt kerültem mindenféle kontaktust a sráccal, hisz szeretem a barátom).

A barátommal egyre több lett a gond, és ilyenkor mindig előtérbe került ez a fiú. Aztán ha arra gondoltam, hogy szakítok elöntött a szomorúság és az, hogy nem tudnék élni a barátom nélkül. Viszont ez a fiú azóta is itt van, és az újdonság, a kalandvágy néha elnyomja a barátom iránti szeretetet....de a barátom nekem a MINDENEM. Olyan szinten szeretem...Ráadásul egyszer volt az, hogy hülyén viselkedtem...mivel azt hittem, hogy elhagy, pánikrohamok törtek rám.

Akárhogy nyomom el a másik fiút, suliidőbe ott van...de csak suliidőbe. Szünetbe nem is gondolok rá, sőt!

A barátommal meg most is javultak a dolgok. Sőt, ha nincs ott a másik fiú, csak a barátom, akkor nem is gondolok a másikra, és minden renden van. Már csak nyárig kell kibírnom, aztán csak a barátommal lehetek, szerencsére!

És nem fogok félrelépni, se szakítani, hisz őt szeretem. A másik szerintem csak menekülés a bajok elől...volt már valaki így?


2013. máj. 27. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Borítékolom, hogy nem ő lesz az egyetlen az életedben.

Egyébként a további párkapcsolataidra is csak egy tanács: ha hűséges szeretnél maradni, maradj! Ez elhatározás kérdése.

2013. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az maradok efelől semmi kétség! :)

Sose csalnám meg. És az az érdekes, hogy ha a srác bármit akarna, nem érdekelne. nem hagynám érte ott a barátomat, mert szeretem. Ez az érdekes.

2013. máj. 27. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak. Menekülés a bajok elől. Mindenki ringatta már magát ilyen illuziókba, hogy egyszer majd jön valaki aki a problémáinkat megoldja helyettünk. Ez sajnos hülyeség. Ha otthagynád a barátodat akkor előbb utóbb a másik kapcsolatban lennének problémák.
2013. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ebben egyetértek.

Nagyjából már megoldottuk a problémákat. A fiú is akkor került nagyjból a képbe, mikor elkezdődtek a problémák.

2013. máj. 27. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!