Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban, házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban, házasságban élők! Ti szoktatok arra gondolni, hogy már nem lesz több első randitok? Nem lesz több olyan izgalom, amit akkor érzel, mikor megismerkedsz valakivel, és belezúgsz?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, és mostanában sokat gondolok erre. Előtte imádtam flörtölni, pasizni, megismerkedni valakivel. Mindig imádtam a kapcsolatoknak ezen részét, mikor felfedezzük egymást. Annyira vágyom megint erre. Pedig szeretem a páromat, csak már eléggé eljutottunk a megszokás szintjére :( 2 éve élünk együtt.
2012. márc. 16. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

én pont ezt a részét nem szeretem, mikor meg kell ismerned amásikat, mit szeret mit nem stb...kínlódás

nemhogy örülnél

2012. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nálam nincs ilyen, de én sosem szerettem igazán flörtölni. Azt szeretem, ha bókolnak a pasik, hogy csinos vagyok, de semmi többre nem vágyom. Nem vagyok szerelmes típus sem.

Azonban egyik barátnőm olyan, mint te. Ő már házas, szenved is mostanában 5 év kapcsolat után. Főleg, hogy az egyik kollégájával flörtöl. Mondta is nekem, hogy jó lenne elmenni vele, vagy akár mással is egy szex erejéig. Szerintem jót tenne neked is egy ilyen kaland. Ha azonban nem viselné el a lelkiismereted a megcsalást, akkor neked nem való párkapcsolat, max. a nyitott. De úgy gondolom az emberek 95 %-ának nem okoz lelkiismeret-furdalást egy félrelépés. Szóval tedd meg bátran, ha nem akarsz kilépni a kapcsolatból.

2012. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

17:16 Úristen! Te meg még biztatod!

Más azon van, hogy találjon egy megfelelő partnert, akivel leéli az életét, te meg arra biztatod, hogy lelkifurdalás nélkül csak nyugodtan csalja meg?!...

ocsmány dolog, én sosem tennék ilyet a párommal

2012. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van akinek ez létszükséglet. Különben olyan szinten életunttá válik, hogy emiatt hagyja ott a párját, mert nem lesz elégedett a kapcsolatával, az életével.

Aki ilyen szinten vágyik a kalandra, annak vagy eleve nem való a monogám kapcsolat, vagy inkább jobb ha néha félremegy. Na, nem állandóan, csak időnként, mikor már nehezen bírja. Különben sárkánnyá változik a párkapcsolatában, aztán amiatt lesz szakítás.

2012. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam erre gondolni.Nem is hiszem,hogy bárkivel lehet olyan jó a kapcsolatom,mint a barátnőmmel.Annyi,de annyi minden köt minket össze,hogy nincs is annyi karakter,hogy felsoroljam.Persze idővel megszokja az ember a másikat,ez természetes.Mi több,mint 7 éve vagyunk együtt,ennek ellenére biztosan tudom,hogy soha nem fogom megunni,szerintem ez képtelenség.Flörtölni pedig tudok vele is,igaz mindig mosolygás a vége,de az érzés megvan.:)
2012. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy nekem is az ismerkedés a legrosszabb, én nem is értem valaki ezt hogy szeretheti? Mindent elmondani a másiknak magadról, kb. az egész életedet... unalmas és fárasztó, idegesítő.
2012. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

dehogy fogom megcsalni, eszembe se jut ilyen!

szerintem akkoris izgalmas az ismerkedés, az első csók, az első szex...

2012. márc. 16. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
hát, mi 4 évig voltunk együtt és ez volt a legkisebb gondom. amúgy nem szeretek ismerkedni, meg kezdeményezni, szóval nekem nem hiányzott soha. 21L
2012. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na meg amióta szakítottunk, találkoztam már pár emberrel és kész katasztrófa volt a randi is meg minden, szal már belefáradtam, nem is hiányzik senki 21L
2012. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 éve élünk együtt. Igazándiból nem vágyom újabb ,,vadászatra", szeretem a párom, az viszont jólesik, hogy 26 éves létemre tini fiúk bókolnak az utcán, szinte mindig 16-nak néznek. :D Főleg nyáron rengeteg bókot kapok.
2012. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!