Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek ha barátotok visz nektek rózsát?

Figyelt kérdés

Mindketten 18ak vagyunk és most lettünk 3 hónaposak.

Csak találkozunk majd holnap mert ma nem tudunk és gondoltam viszek neki egy szál rózsát.

Ti szeretnétek ezt?


2013. máj. 27. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretjük, bár 3 hónapra talán korai. Nem szeretem ha minden hónapot megünnepelnek az emberek, a fél évet talán, meg az 1 évet.
2013. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő nagyon örül ilyesminek. Kevés kivétel akad, pl akik nem szeretik a "haldokló" virágokat. Én jobban örülök egy plüss virágnak vagy egy cserepesnek például.
2013. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány más. Én speciel utálok virágot kapni, a csokinak viszont rettentően tudok örülni!:)
2013. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaja, az én párom is jobban örül a cserepesnek, ami megmarad! :)
2013. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem. :)
2013. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, a legtöbben örülnek, mert romantikus.Én is ilyen vagyok, de amit az utolsó írt, az is jó ötlet (lehet). :)
2013. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Míg tini voltam tetszett nagyon, aztán ahogy irja előttem is "haldokló" virág az idő teltével már mégsem. Csokinak, plüssnek jobban v., ha saját kezűleg készít valamit, spontán 5letnek. De legeslegjobban, ha együtt lehetünk, s minden percét kihasználjuk/kiélvezzük legyen az bármi.
2013. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem. :) Nem "korai" szerintem, egy szál virágot bármikor lehet adni, mindig jól esik.

Esetleg jó ötlet lehet még valami aranyos pici cserepes virág, az nem "haldoklik" :D

2013. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!