Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam kényelmetlenül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fél éve vagyok együtt barátommal,ő elég sokat keres,kb 4 x annyit mint én,én egy kávézóban dolgozom.

Ha elmegyünk vala hová,folyton ő fizet mindent,nekem azt nem engedi meg,hogy egy kávét fizessek neki.

Legutóbb névnapomra egy 200 ezer forintos telefont kaptam tőle,amit vissza akartam adni természetesen,erre megsértődött,hogy ő azért költ rám annyit,mert szeret,és megteheti,szeretne mindent megadni nekem.

Viszont én akkor is boldog lennék vele,ha negyedannyit keresne mint most.

Nálunk volt a hétvégén,anyám születésnapján,és 50 ezer forint értékben vett neki nyakláncot......nem tehetek róla,de én kényelmetlenül érzem magam......


2013. máj. 27. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyvonalú a srác, szerintem örülj neki


"Viszont én akkor is boldog lennék vele,ha negyedannyit keresne mint most."


ezt elhiszem, de azért manapság nem jön rosszul a + pénz :)

2013. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,nem jön rosszul,viszont én kényelmetlenek érzem,ha olyan ajándékot kapok,ami több mint 3 havi fizetésem......
2013. máj. 27. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj,kössetek kompromisszumot. Mondd el neki,hogy számodra sokkal fontosabbak az élmények,mint a tárgyak,és ha kedveskedni szeretne,inkább valami közös programmal lepjen meg. És ezt fordítva természetesen te is csinálhatod. Őt is meg kell értened,hogy nagyon szeret téged,és ezért bármit megadna neked,egy szerelmes embernél ez a normális.De ha tényleg nagyon bánt ez a dolog,akkor kérd meg szépen,hogy inkább magára költse,vagy tegye félre a rád szánt pénzt,de azt is tedd hozzá,hogy nagyon értékeled a nagyvonalúságát,de te nem a pénzéért vagy vele.
2013. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele a dolgot és mondd meg neki, hogy hogy érzel ezzel kapcsolatban.
2013. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hiszen tényleg úgy nézi, hogy ő megteheti és szeret így megveszi neked, ám ha neked tényleg kényelmetlen akkor próbáld megbeszélni vele, hogy akkor ha ennyire szeretne rád sokat költeni inkább menjetek el együtt egy hétvégére valami hotelbe vagy wellness hétvégére és akkor ott ajándékoz pénzbelit is és élményt is.
2013. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!