Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem elkövettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elkövettem egy nagyon nagy hibát. Mit tegyek? Komoly hozzászólások, hasznos tanácsok érdekelnek Bővebben lent

Figyelt kérdés

Előbb olvassátok el az előző kérdésem,ami kapcsolódik ehhez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szeretem ezt a macedón lányt,de sajnos pár napja beszóltam egy néger nőnek (31 éves),hogy tudnánk-e találkozni.Sajnos csak a hormonok irányítottak...Megadta a számát,felhívtam,találkozni akart velem múlt szerdán,de nem volt jó nekem,sms-eztünk,mondta van két gyereke és férje,de titokban tudna szeretni,így írta.(nem tudtam,hogy családos,igaz a szex miatt szóltam be,de így már nem tetszik)ma megadta a skype és e-mail címét is. Ma Leveleztünk,megkérdeztem hány éves a férje?57. utána egy smile pofát is odatett.Mondtam ne röhögj szegényen,mindenki megöregszik egyszer.(E mondat után is továbbröhögött..)

Természetesen nem tetszik ez a nő,ez a stílus meg aztán pláne nem.Pénteken lenne jelenésem nála.Mit tegyek?Az eszem azt mondja ne,mert más tetszik,meg ez a nő már házas,nem akarok családot szétrobbantani!!!(mondjuk szerintem van annyira rutinos,hogy nem derülne ki,de akkor is,engem zavar.Viszont sajnos azt kell,hogy mondjam kipróbálnám...Pedig tudom,hogy bűnt követnék el,de a kíváncsiság hajt.Régóta nem voltam nővel.Ne nevessetek ki,nem vagyok sikeres a párkapcsolatban,mondjuk nem is sóvárogtam soha barátnő után,de a szex hiányzott.

Vélemények,javaslatok?



2013. máj. 27. 23:45
 1/7 The Other ***** válasza:

Én azt mondom, hogy inkább hagyd ki a néger luvnyát. Mert ha mégis lebuksz és a férj szól a rokonságnak, akkor könnyen lehet, hogy széklettartási problémáid lesznek a közeljövőben... Meg én mindig tartanék valamilyen egzotikus fertőzőbetegségtől.

Meg amúgy is csúnya dolog ez, még valami 10 parancsolat is megemlékezett a hasonló szituációkról.

2013. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak tudnám ehhez miért kell elolvasni az előzőt...
2013. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!

Azért ajánlottam mindenki figyelmébe az előző kérdést,,mert azt a macedón csajt szeretem.A nagyon kevés élmény ellenére is.

Tudom ez nem lenne megcsalás,hisz nem is jártam vele

2013. máj. 28. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
kurd meg jól!
2013. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ebből azt szűrtem le, hogy erkölcsös vagy, viszont bizonyos dolgokban mégis tanácstalan. Hogy bűn-e? A biblia szerint igen, erkölcsileg igen, a törvények szerint nem. Szerintem felejtsd el a fekete nőt (a "néger" jelentése szolga, tehát csak régen volt használatos), és ha gondolod járj utána a a makedón lánynak. Ő korban is jobban passzol, meg egyébként is van vele egy tisztázni valód, ha jól olvastam. Minden jót! És mindig tartsd szem előtt az erkölcsöt, és nem térsz le a helyes útról.
2013. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az utolsó választ!!!!

Keresem a macedón lányt,"hirdetést" adok fel, kiírom a számom.(Postaládákba is bedobtam már)Hívogatnak is de eddig senki sem ismerte.Nem akarok bohócot csinálni magamból,de meg akarom találni.

Szívem szerint Magyarországon tanuló macedónokkal venném fel a kapcsolatot(ha egyáltalán vannak ilyenek)megkérném őket,hogy tegyék fel a "hirdetésem"macedón társkereső oldalakra.

2013. máj. 30. 13:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ma elmentem a néger csajhoz,mert megígértem neki korábban,hogy segítek a nyelvtanulásban.09:00 helyett 11:30 ra értem oda.Tartottam magam az első másfél óra tényleg a tanulással telt.Utána megkért,hogy üljek le a kanapéra.ő is ott ült,beszélgettünk,aztán csak mosolygott rám,megcsókolt,nagyon jól esett,de aztán felpattantam (előtte lefordítottam angolra otthon a macedón csaj történetét)elolvasta,mondtam ő miatta, meg a férjed és a gyerekeid miatt nem megy,bűnt követnénk el.Megértett.Azt mondta,(mutatta a fotón a két kisfiút,meg az apukájukat)hogy ő nem a férje,csak hetente egyszer jön megnézni a gyerekeket,de más felesége van.Nem tudtam,hogy higgyek-e neki,pedig nagyon őszinte és aranyos volt.Aztán fogdosni kezdte a nemi szervem,elővette,simogatta,húzogatta,be akarta kapni,de azt már nem hagytam.A fenekét fogdostam,puszilgattuk egymást,de semmi több.Ő kezdte,nem tagadom jól esett,de megálljt parancsoltam.Ennyi történt csak,ez nagyon nagy bűn volt?Tényleg,csak a nyelvtanban akartam segíteni,vittem fénymásolt lapokat,nyelvtani összefoglalót angolul.Ő ültetett maga mellé a kanapéra.Szó szerint REMEGTEM ez idő alatt,mondta nyugodjak meg,menjek haza,pihenjem ki magam.Nagyon közvetlen volt.Találkozni akar még velem,le akart fotózni is(amin mutatta a gyerekeit)én nem engedtem.Attól függetlenül,hogy tetszik,csak segíteni akarok neki csakis a tanulásban.
2013. máj. 31. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!