Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A héten nem találkoztunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A héten nem találkoztunk a pasimmal mert én mindig lemondtam mert szakítani akarok. Holnap is talizni akar és azt mondja már hiányzok neki de én pont holnapra terveztem h kidobom. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vártál holnapig.Sokkal korrektebb lett volna,ha már a héten leülsz vele és elmondod neki,hogy mit is szeretnél.Nem kell ezt halogatni.
2013. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mire adjunk tanácsot? Mit mondj majd neki?


Semleges helyen találkozzatok és mond el neki, hogy úgy érzed nem megy tovább, szeretnél különválni.

2013. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként nem csinált semmi rosszat, akkor ne legyél vele bunkó, tiszteld meg őt is és a kapcsolatotokat is, hiába van vége, gondolom volt jó időszak is.
2013. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak arra ügyelj, hogy ne bántsd meg az érzéseit.

A "találtam helyetted jobbat" szöveget kerüld! :) Bár szerintem ezt feleslegesen írtam.

Ha egész héten halogattad a találkozót, akkor már sejtheti, hogy mi van. De hogy ne érje derült égből villámcsapásként, szólj neki, hogy holnap egy fontos dolgot kell megbeszélned vele. Így lesz ideje felkészülni.

2013. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb írj neki, hogy X(semleges) helyen találkozzatok, mert szeretnél vele beszélni. Így kicsit felkészülhet lélekben.
2013. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kiakarod dobni, közben nem voltál hajlandó találkozni vele

milyen vagy, húzod és piszkálod, merjél már a szemébe nézni, legyél egyenes és gerinces, na most ezek után még szarabb lesz neki, nem is értem mit akarsz most itt, de komolyan, ha kiakarod dobni csináld, csak ne várj már vele

különben is milyen tanácsot vársz, Te tudod miért teszed N

2013. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:
Nem kerülgetni kellett volna egész héten hanem a szemébe mondani mikor eldöntötted, de a bátorságnak híján vagy úgy látom.
2013. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!