Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is éreztettek hasonlóan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztettek hasonlóan? Valamit tudtok mondani ami javít a helyzeten?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Eddig egy csupa szív , állandóan nevető lány voltam. Mindig kimondtam véleményemet és mindig vidámm voltam. Azonban a nyáron történt egy két dolog...Nyáron igazán szerelmes lettem. Ezt mostanáig nem vallotam be magamnak. Neki sem mondtam , de Ő kimondta hogy szeret. Én meg túl büszke voltam és bizonytalan. Így nem mondtam rá semmit.Azonban mikor rájöttem , akkor már késő volt és Ő egy másik lánnyal van. Tudom hogy ha elmondanám neki akkor otthagyná a lányt , de úgy döntöttem nem lehetek önző. Jobb így mindkettőnknek. Azóta nem találom a lányt aki voltam. Magamba fordultam , flegma lettem és szomorú. Nem tudok valahogy őszintén nevetni... Próbáltam új pasit találni , de mindenkibe csak Őt keresem... Lassan már egy éve ez megy.Tudtok valami tippet hogy újra régi legyek ? Hogy vidámabb legyek ? Hogy újra a régi legyek ? Szerintetek el fog ez valaha múlni ?

2013. máj. 21. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Awkward. NÉZD MEG A SOROZATOT.
2013. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Jobb így mindkettőnknek."


Aztán pár év mulva, hallasz róla, és kiderül, ő ugyanazon megy végig mint te csak egy idegen nő mellett(titkolva).Aztán eltelik egy kis idő, és az uj nő téged kezd el azért mocskolni, mert rájön, hogy csak szamár a saját kapcsolatában.


Megéri, önfeláldozva csendbe lenni?

2013. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy jobb lenne,ha elmondanád
2013. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mi van ha már nem szeret ? tudjátok én nem szoktam a Szeretlek szóval csak úgy dobálózni és félek hogy ha elmondanám , már nem viszonozná és azt már nem bírnám...
2013. máj. 21. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
4 "Mi van ha" Semmi megtudod, hogy A/B van, és ahhoz képest lépsz tovább.
2013. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!