Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az egész? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész? Miért csinálja szakítás után?

Figyelt kérdés
2hétig voltunk együtt. akkor szakított velem, mikor éppen szerelmet vallottam, én nagyon csúnyán kidobtam akkor, kizavartam a házból. kiabáltam vele őrjöngve, de azóta is fb-n ír, reggel, délben este, miket csinál. kapcsolatunk alatt nem csinált ilyet. meg írta, írjak neki nyugodtan, nem zavarja. akkor ez most hogy is van?
2013. máj. 28. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes :O 2 tippem van

1. van valki más lány vagy fiu és azért

2. még voltatok sok idő együtt és ugy döntött mégsem akarja ezt a kapcsolatot másra nem tok dondolni bár lehet hogy egyiksem igaz...

2013. máj. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem a szakításra értettem, hanem amiket csinál
2013. máj. 28. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:
azt akarná sugallni esetleg, hogy legyetek barátok?
2013. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!