Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az egesz az en hibam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az egesz az en hibam?

Figyelt kérdés
Elso komoly kapcsolatom nagyon el lett szurva...azelott nem gondoltam volna, hogy ilyen problemaim lesznek...feltekenyseg, de minden mennyisegben...mar a kapcsolat elejen elkezdtem, de azok meg nem voltak veszesek...a fo problema akkor kezdodott amikor a lanybaratnojere lettem feltekeny...sokszor volt ra okom, mert elegge felreerthetoen viselkedtek...sokat veszekedtunk emiatt... aztan abbahagyta a dolgot...de en nem...mert megrogzotten mindenbe ordogot lattam...csunya dolgokat vagtam a fejehez...utolag belekepzelve magam az o helyebe, neki sem lehetett konnyu, hogy allandoan meg vagyok sertodve, akkor is amikor epp semmi okom ra, de megsem hagyott el...aztan lett munkaja es a kapcsolatunk utolso honapjaiban folyton irkalt a kolleganoivel, meg akkor is amikor Horvatorszagban voltunk kettesben...ugy ereztem mintha mindenki jobb tarsasag lenne neki, egy reszbol lehet h ez igy is volt...aztan szakitott velem...az ok az volt , hogy nem tudok tuljutni a sok serelmen , folyton felhanytorgatom...elhagyott...kozben vlt egy 2-3 hetig tarto valamije az egyik kolleganovel...de azt mondta folyton csak ramgondolt es , hogy ugy erzi massal nem tudja elkepzelni az eletet...most egyutt vagyunk ujra...tudom, hogy sokszor voltam agressziv , feltekeny de bantott ahogy viselkedett...viszont rajottem mekkora onertekelesi zavaraim voltak...soha nem akarok ugyanolyan lenni...nem tudom miert sikerult ennyire rosszul ez az egesz...Valaki sajat hibaibol felnove tuljotott mar ilyen dolgokon?

2013. jan. 6. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a te hinád kérdező,nem tudtál semmit ellene tenni.A fiú volt a hibás,neki kellet volna horvátországban levelezés helyett,veled tölteni az időtőket. 18/F
2013. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiatalon (16-18 évesen) én is ilyen voltam, mint te kérdező. Mondjuk nálunk kicsit más volt a helyzet, mert az én barátom nem, vagy csak ritkán adott okot arra h ténylegesen féltékeny legyek. Leginkább csak az önértékelési zavarom miatt voltam féltékeny szinte mindenkire. Később aztán eljött egy olyan pont, hogy szinte már csak veszekedésből állt a kapcsolatunk, és fogalmam sem volt hogy alakult így, szinte észrevétlenül történt, és szinte csak az én hibámból. Akkor merült fel először a szakítás lehetőségre, de én ráeszméltem, hogy mennyire szeretem a barátom és milyen hülye voltam, úgyhogy elhatároztam, hogy változtatok a dolgon és ezentúl azon leszek, hogy minden jobb legyen, mert nem akartam elveszíteni. És énsem hittem volna, de tényleg képes voltam rá, nem csak egy üres ígéret volt: a féltékenységet eleinte szándékosan képes voltam elnyomni magamban, majd idővel szinte már teljesen meg is szűnt. És ez nem csak olyan szempontból volt jó, hogy a vitáink száma szinte nullára csökkent, de én is jobban éreztem magam, hogy nem folyton azon kattogtam, hogy vajon az a lány jobban tetszik-e neki meg ilyenek... És rájöttem, hogy amíg engem szeret, addig nincs okom féltékenykedni. Mondjuk az igaz, hogy azóta szakítottunk, mert részéről elmúlt a szerelem, pedig az utóbbi 1-1,5 évben szinte gyökeresen megváltozott a kapcsolatunk pozitív irányba, de így legalább nem úgy váltunk el, hogy már szinte felőrölte a kapcsolatunkat a sok veszekedés, mert az tényleg borzasztó tud lenni.
2013. jan. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!