Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha még nem mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha még nem mondta, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Már egyutt vagyok a baratommal tobb mint 6 honapja,de meg nem mondta ,hogy szeret. En ugy erzm,hogy szeretem ,de nem akaromen mondani eloszor. Segitsetek legyszi.

2013. máj. 28. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenki mondja ki.

Apámtól sem hallottam egyszer sem, hogy anyámnak ezt mondta volna, azt 23 éve együtt vannak.

2013. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd ki te először. Semmi rossz nincs abban.
2013. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megértelek. én azért 6 hónap után már elgondolkodnék miért nem beszél az érzéseiről, ha vannak neki.


én sem akartam először kimondani annak idején a férjemnek, azt akartam hogy ő mondja. mondta is 1 hónapon belül:)


ha a helyedben lennék, akkor megkérdezném vannak e érzései irántam. és ha nem szeret akkor szakítanék.


semmi értelme úgy együtt lenni valakivel, ha te szereted, de ő nem szerelmes beléd. Így nem pocsékolsz el éveket az életedből, és találhatsz olyat aki szeret.


már ha nagyon zavar a dolog. ha nem akkor várj a vallomására.


27/N

2013. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!