Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem néz rám? Direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz rám? Direkt húzni akarja az agyamat?

Figyelt kérdés
nemrég szakítottunk volt barátommal,(én szakítottam)utána még kiakart békülni de én már nem.. azóta nagyon furán viselkedik.. másnap már ráírt a legjobb barátnőmre h járna-e vele, a végén kiderült hogy csak azért csinálta hogy nekem rosszul essen.. suliba ha látom direkt nem néz rám, vagy ha meglát akkor direkt más felé fordul (de közbe szól az egyik haverjának hogy nézzen engem hogy nézem-e őt) de beszélni meg nem akar velem mert ő "nem beszél az exeivel" és énse leszek kivétel.. pedig próbáltam neki mondani h legyünk barátok. meg ha előről akartam kezdeni akkor is csak annyit mondott hogy magamnak csináltam ezt mert h szakítottam.. és annyira zavar hogy direkt levegőnek néz, mintha nem is léteznék, és direkt huzza az agyam.. most ez mire jó neki vagy mi?

2013. máj. 28. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
jól teszi! :) én is így csinálnék!
2013. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nem, mert tök normálisan szakítottam, nem is csaltam meg, meg nem is vertem át, bocsánatot kértem, még barátkozni is akartam erre ő így reagál.. szerintem nem tettem semmi olyan rosszat amiért így kéne viselkednie.. jó a szakítást megértem hogy rosszul esik, de ja:/
2013. máj. 28. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!