Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi maga alá akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi maga alá akarja nyomni a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Mármint hogy mindig ő engedjen és így tovább. Van normális férfi is, aki nem az alá-fölé rendelt kapcsolat híva, vagy tényleg túl nagy az Isten állatkertje és kicsi a kerítés?

2013. máj. 8. 23:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
híve
2013. máj. 8. 23:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem nem tud lenyomni egyik sem.Amelyik ezen erőlködne,azzal meg nem lennék együtt.
2013. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi köze a mondásnak a kérdéshez? :)

A férfi legyen férfi, amibe az is beletartozik, hogy kompromisszumképes.

2013. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy elavult dolog, manapság ritka az ilyen. Én sem vagyok ennek a híve. 21F.
2013. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat egyenlő erőviszonyokat feltételez... Egyébként meg inkább legyél felül, főleg bizonyos helyzetekben. :P :D
2013. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kisp*csű, vagy más önértékelési zavaros pasikról mondank ilyet: valamiben szeretne már domináns lenni.

A párkapcsolat nem jó hely erre.

2013. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nők elvárják. Ha a pasi enged, már papucs, nem kell, unalmas. Szóval meg kell mondani a nőknek, merre hány méter, mert nem tudják.
2013. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És emiatt a normális nők szívják meg.
2013. máj. 9. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:

őszinteség és nyílt beszéd megoldja a dolgokat. ne engedj!

ha föléd akar kerekedni, olyat mond, tesz, amit te nem akarsz megtűrni, ezt közöld vele határozott módon. ha nem ért a szép szóból, hát rácseszett és tedd ki szűrét.


legyél határozott!

2013. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez van, de emiatt folyamatosan veszekszünk.
2013. máj. 9. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!