Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Meséljétek el,nemet,kort és azt is,hogy mióta vagytok együtt. Köszönöm!

#fiú #ismerkedés #lány #fiatal #párkapcsolat #ismerkedési körülmények
2013. máj. 28. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Mikor megpillantottam a buszmegállóban tudtam ő az igazi. Megszólítottam, enyelegtünk egy csöppet. Attól a naptól kezdve minden reggel találkoztam vele, szép lassan egymás közelébe férkőztünk. Ő bevallotta mit érez, én is neki.

Megcsókolt.

Majd felkeltem és rájöttem ez egy álom volt :c

2013. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
En meg a bolcsiben ismertem meg , egy honapja vagyunk egyutt
2013. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
21/L, Én a barátommal Badoon ismerkedtem meg, elég furi igen, mert poénból regisztráltam, és még aznap írt sőt az elsők között, épp bulizni indultam, de nem nagyon készültem...másnap pedig du kettőtől hajnali kettőig beszélgettük folyamatosan..nagyon jó volt soha nem volt ilyen velem, mintha ezer éve ismertük volna egymást..:)És ráadásul nagyon hasonlóak vagyunk, szeret főzni, elmosogat maga után, szóval nem egy trehány, ami nekem fontos, mert rendmánias vagyok, nem várom el, h pakoljon össze, de azért jól esik, ha figyel ilyenekre..:) aztán rá egy hétre találkoztunk, utána meg szinte mindig, és folyamatosan beszélgettünk a neten..az a különleges a mi kapcsolatunkban, hogy egy hónapig randiztunk még egy szájra puszi sem csattant el..egy hónap alatt olyan szerelmesek lettünk egymásba, bár már az első találkozásnál szerelem első látásra volt:) most vagyunk együtt 4 hónapja, de ez a szerelem egyre csak erősebb, róla álmodoztam egész életemben, ilyen pasi azt hittem nem létezik :) Mindennap hercegnőnek, szuper csajszinak hív,és végre valaki értékeli a szeretetemet és dícsér azért amilyen vagyok, kimutatja mit érez, bár, ha a szemembe néz már tudom :) röviden ennyi, de az ismerkedésük, meg minden különleges dolog, ami történt velünk 7 oldal lenne a word-ben, azért tudom, mert leírtam neki az elejétől a végéig, ami történ velünk, hogy milyen szerelmes vagyok belé, és mikor milyen érzelmek öntöttek el...:)ez volt másfél hónapja azóta sztem lenne még 5 oldal:)
2013. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a párommal csajok és pasikon ismerkedtem meg. Átbeszéltük a következő pár napot és éjjelt, mindent megtudtunk egymásról, nem fogytunk ki a témákból, olyan érzés volt, mintha évek óta ismertük volna egymást. 5nap múlva eljött az első randi. Mikor megláttam, el sem hittem hogy nekem lehet valaha is ilyen pasim. Tökéletes volt kívül-belül. Én pár nap múlva lettem 19éves ő pedig 1hónap múlva 21. Augusztusban lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk! :)
2013. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi a férjemmel interneten, egy társkeresőn ismerkedtünk meg. fél éve voltam akkor fent, sok hülyével találkoztam. Ő két hete regisztrált.

Megadott paramétereket kor és lakhely szerint. És engem is kidobott a rendszer, így írt nekem, és még 4 lánynak. Ez május 18.-án volt. Épp egy nehéz polgári jog vizsga után mentem haza. 2-3 üzenet váltás után már csak rám figyelt. Így, üzenetekben ismerkedtünk, majd randira hívott. Az első randink június 5.-én volt. Azóta együtt vagyunk, 3 éve:) illetve Másfél éve már házasok is.


Mindketten úgy éreztük már az elején, hogy a lelki társunkat találtuk meg a másikban.


Hogy a sors volt e? Nem tudom. De én azon a társkeresőn ideiglenes lakhelyet adtam meg, és a korhatárból is kicsúszott a férjem. (Fiatalabb nálam) Mégis bátor volt, és írt nekem.:)


27/N

2013. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!