Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és hol ismertetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismertetek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Hogyan jöttetek össze? Rövid storykat tudnátok irni nekem.
2013. febr. 15. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kávéautómatánál.

Nem volt aprója felváltottam neki, de inkább meghívtam.

2013. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó dolgok ezek az automaták :DD
2013. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Hát egy eldurvult buli volt ahol kiütöttem magam rendesen és hajnalban arra ébredtem hogy egy csaj a dákomon lovagol és közben viháncol.
2013. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm szolt egy közös ismerősünknek, hogy hívjon el engem is, mert tetszem neki, mint utóbb kiderült, így történt, szóval ott, de nem vittem ajándékot, mert nem tudtam, hogy szülinap lesz... ;)
2013. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vok, igen jó dolog volt, előtte 1 évig csak tengődtem lengődtem, próbálkoztam de nem-et kaptam, aztán valaki végre igent mondott.
2013. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!