Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan, hogy valaki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy valaki azért szakított a párjával, mert az valami durvát beszólt neki?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit mondott?
2013. máj. 28. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azt mondta, hogy a nők nem egyenrangúak a férfiakkal, megbízhatatlanok, hazugok, nem képesek a barátságra.

ezután nemsokkal kijelentette, hogy a Nőt látja bennem és a kapcsolatot komolyra tervezi.

aztán ő sértődött meg, hogy szerintem az nem "komoly", ha valaki csak a lukat látja a másikban és ezért tartja.

2013. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

régen úgy tartották, a nőknek lelkük sincs.

nem tudom manapság mit kényeskedtek ennyit!:)

2013. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Több beszólása is volt munkával kapcsolatosan (én humán, ő reál - bár én már dolgoztam, ő tanult). Annál a mondatnál telt be a pohár, hogy én csak bäszom a rezet egész nap meg ülök a gép előtt, ez nem munka, bezzeg amit ő csinál, arra képtelen lennék, mert az igazi munka (mondom, még csak tanult), én még egy műszaki rajzot sem tudnék megcsinálni, annyira gyökér bölcsész vagyok. Megcsináltam a műszaki rajz háziját, otthagytam az asztalon és még aznap elköltöztem.
2013. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es, igazából ő jobban berágott rám, mint én rá.

Tudod, neki több vesztenivalója volt, nem tudott megdugni és ez egy pasinak fáj.

Míg egy lelketlen nőnek olyan erős vágyai sincsenek.

milyen jó frigid fap.inának lenni! :D

2013. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3#

Azt nagyon szépen csináltad.:)

2013. máj. 28. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!