Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus lányok/nők Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok/nők Ti mit válaszoltoka arra, ha megkérdezi Tőletek valaki, hogy van-e barátotok?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban olyan nőkre gondolok akikről egyáltalán nem látszik,hogy azok-e vagy sem...


Érdekelne,hogy mennyire válalljátok ezt bátran? Pédául,ha egy új munka helyen megkérdezi valaki tőletek akkor mit mondtok? Bátran mondjátok,hogy nincs és barátnőtök van? Vagy terelitek a témát amíg csak lehet,hogy ne derüljön ki?



2013. máj. 29. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"Nincs és nem is lesz"
2013. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és,ha megkérdezik,hogy és miért nem lesz?
2013. máj. 29. 00:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmondom, hogy barátnőm van/lesz.
2013. máj. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Azt mondom hogy van párom / kapcsolatban vagyok / együtt vagyok valakivel. Lehet ezt úgy is mondani hogy nem határozod meg a nemet. De legtöbbször csak rávágom hogy igen, van barátom. A lényegen nem változtat: foglalt vagyok. Ha azt mondanám hogy nincsen senkim, akkor azt gondolnák, hogy szabad a pálya, lehet nyomulni.
2013. máj. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rokonok kérdezik, akkor nincs barátom. Ha idegenek, nem számít, hogy nő (közvetítő is lehet egy nyuszi férfi részére), vagy férfi kérdezi, akkor van párom és kész. Egyébként meg alapvetően tahó kérdésnek tartom ezt, mert senkinek semmi köze nincs ahhoz, hogy mit és kivel csinálok a magánéletemben.
2013. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

és,ha kiderül ez a dlog Rólatok akkor,hogyan reagáltok rá?


utolsó:én is olyan kérdésnek tartom...

2013. máj. 29. 10:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nincs. /és pont./

tőlem soha nem kérdeztek utána semmit, legfeljebb hogy van-e ideálom és ha igen milyen. Erre is az a válasz hogy nincs. Nem firtatta ezt még senki. Ha nincs akkor nincs, és beszélni sincs miről.

2013. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt amit az első is. Sok munkahelyem volt már, és sokszor amikor ez kiderült, mert előbb-utóbb kiderül, akkor kaptam hideget meleget. Volt olyan, ahol műkörmös pics@kkal dolgoztam együtt, ők megtartották a 3 lépést, mert mindegyik úgy gondolta, hogy akkor most biztos akarok valamit. Volt olyan, hogy tetszett egy hetero lánynak, és rámtapadt. És volt olyan is, hogy nem hagytak békén a témával, ezt a fiúk csinálták. Nem tudták felfogni/megérteni, hogy nem vagyok rájuk kíváncsi, és szerintük az nem létezik, hogy egy nőies lány lányokat szeret. Biztos akik voltak fiúk a múltamban, valamit elrontottak... Na, most ha választanom kéne, akkor a hülyepics@s volt a legjobb, mert legalább békén hagytak. A mostani helyemen csak részmunkaidős vagyok, de rajtam kívül öten vannak, mindegyiknek gyereke és férje van. Folyton ezekről beszélnek, és furcsának tartanak mert nem igazán tudok hozzászólni a témákhoz... Sokszor álmodozom egy meleg munkahelyről...


Egyébként nem titkolom, még soha nem hazudtam ezzel kapcsolatban. Ha kérdezik megmondom, ha nem kérdezik ritkán mondom, mert sajnos soha nem úgy fogadják ahogy számítok rá. De szerencsére vannak kivételek is, például a két legjobb barátnőm. Ők heterók.

2013. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szüleim ès az öcsém tudja. Sõt, õk nem hiszik el, hogy mi a szitu. Rokonok, ha kèrdezik azt mondom, nincs barátom. Utàna nem kèrdezik, hogy mièrt ( szerencsère) A baráti társasâgom sem tudja mèg. Mèg suliba járok. Most ismerkedek aztân, ha lesz komolyabb, akkor jön a coming out. Nem egyszerü a helyzet, mert anyu folyton mondogatja, hogy annyi sráccal randizgattam ès egyik de gelelt meg. Nem èrti meg, hogy nem èrdekelnek. 21/L
2013. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem néha ki tud borítani amikor megkérdezik, hogy van-e barátom. Olyan beszűkült egy kérdés, a megfogalmazással már ki is zárnak minden más lehetőséget.

Mivel nekem csak a közeli barátaim tudják, hogy mi a szitu, amikor nagyobb társaságban vagyunk, és elhangzik a kérdés egy sima "nincs"-el lerendezem. De van amikor nem hagyják ennyiben a tolakodó emberek, és "Miért?" meg egyéb kérdésekkel tovább nyomatják, akkor néha beleüvöltenék a fejükbe, hogy "mert a lányokat szeretem, na". :D

De amúgy magamtól nem nagyon dörgölöm mások orra alá, munkahelyen pláne nem mondanám. De ez attól is függ milyen a társaság...ha tudom, hogy liberálisabbak, akkor jobban fel lehet vállalni.

2013. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!