Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tönkretesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tönkretesz egy fiú lány közötti barátságot, ha a fiú megkérdezi a lánytól, hogy ebből nem-e lehetne több?

Figyelt kérdés

Én vagyok a fiú :) régóta ismerjük egymást és ez tényleg nem párkapcsolatnak indult. Akkor még neki is volt pasija, meg nekem is barátnőm, de már mindketten egyedül vagyunk. Nem azt mondom hogy fülig szerelmes vagyok belé, csak azt hogy el tudnék képzelni többet. Egy laza párkapcsolatot, amiben együtt töltjük a szabadidőnk, együtt megyünk ide-oda, nyarat közössé tesszük, nem csak mint barátok beszélünk időről időre. Azért a nyár mert nyár végén mindketten másfele megyünk egy fél évre, akkor szerintem nem lesz értelme fenntartani a kapcsolatot. Bár ki tudja...


Szóval ha ezt így megkérdezem a lánytól, akkor ez sértő lehet számára valamilyen szempontból?

Nem fog a barátság rovására menni, hogy én ezt megkérdezem? Én tényleg nem esnék mély depresszióba attól ha nemet kapok, nem mondanám, hogy nem érintene meg kicsit se, de tudnék mindent úgy csinálni mint mielőtt megvolt ez a beszélgetés?


Vélemény?


2013. máj. 19. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

innentől új dimenziókba lép a kapcsolatotok az biztos.

mivel ha ilyet kérdezel, elindítasz a másikban is egy csomó gondolatot meg érzést(lehet az düh, harag is), mert ő csak tényleg barátként tekintet rád, akkor lehet jobb lett volna ha meg sem kérdezed.

ha vkinek ilyen kapcsolata van, akkor sztem mindig a lány az aki eldönti és ő is hozza fel h lehet e több mint barátság.

2013. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek szerintem efféle törvényszerűségek, hogy egy cselekedet biztosan mit fog eredményezni. Miért? Olyat is tapasztalnak sokan, hogy szerelemből lesz barátság. Barátságból is kialakulhat szerelem, laza és szoros kapcsolat is. Sőt olyat is el tudok képzelni, hogy barátságból kialakul szerelem, aztán abból ismét barátság. Ezek mind attól függnek, milyenek az emberek szokásai, milyen a viselkedése. Régóta ismered, tehát tudnod kell nagyjából mire számíthatsz tőle.
2013. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát köszi a választ! csak egyszerűen felőle se tudom eldönteni, hogy ez sima barátság, vagy esetleg több? olyan megnyílvánulásai vannak időnként, amiből arra következtetek, hogy ő is benne lenne többen is. Például múltkor volt egy olyan, hogy az olyan pasik jönnek be neki mint én... ezt nem konkrétan így mondta... (nekem a magas kék, szemű vastag karú szőke hajú... stb.) így elkezdte leírni az ideálját, ami pont rám illett.


Most ezt azért mondom, mert ha elmagyarázom neki, hogy hogyan jutottam idáig, szerintem elég erős jelek voltak, stb... és hogy ne haragudjon hogy félreértettem, csak szerintem nem alaptalanul túlkombináltam a dolgot, azután előfordulhat, hogy azt mondja inkább ne találkozzunk annyit, és a barátságnak annyi?


A másik hogy te mit csinálnál a helyemben? szerintem ha már ez így alakult bennem, akkor mindenképp érdekes felhoznom a témát nem? nem érdemes ezt halogatni

2013. máj. 19. 08:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Hajrá, és sok boldogságot Nektek:)
2013. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
velem volt ilyen. és egyikünk sem lépett a nagy dilemma miatt... de utólag, pár évre rá valahogy szóba került, és kiderült hogy mindketten ugyanazt akartuk. De hát így nem lett belőle semmi
2013. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ah-ah-ah! Ne olyan hevesen. Bar mar igy is eleget agyaltal ezen, meg egy kicsi agyalas nem fog artani. En is valami hasonlo helyzetben voltam, ugyh leirom h mit gondolok.


Eloszor is az elso hozzaszoloval egyetertek, kiveve az utolso soraval.


A leirasod alapjan nem is kell semmit sem megkerdezni tole, egyszeruen kezdj el tobb idot tolteni vele, ezt eszre fogja venni es ha valoban akar toled tobbet, akkor azt tudatni fogja veled. Testbeszed, stb. Ne vard h konkretan kimondja. Viszont az ilyen hasonlitgatasokat, amit te jelnek veltel tole, h 'nekem olyan pasik jonnek be, mint te' ne feltetlenul vegyel jelnek. Az igazsag az, h amig el nem mondja h volt e mogott valami tobb e, addig nem fogod tudni. Mert lehetett teljesen artalmatlan is, es o csak arra gondolt h 'hat kulsore olyan mint te'.


En ezt ajanlom, tolts vele tobb idot, mindenfele idotoltessel es nezd meg h hogyan reagal rad, amikor teljesen egyertelmuve valt szamara h milyen sokat akarod latni. Ha alig var h lasson, akkor valoszinuleg van eselyed, es akkor viheted el egy dunaparti vacsorara (vagy akarmire).

2013. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mihelyt leírtad az, hogy "Azért a nyár mert nyár végén mindketten másfele megyünk egy fél évre, akkor szerintem nem lesz értelme fenntartani a kapcsolatot. "

Attól kezdve tényleg nincs értelme az egésznek.

2013. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én a helyedben nem kérdeznék rá addig amig nem vagyok 100%ig biztos abban h a lány is ugyanúgy érez. lány vagyok és ismerem ezt a szituációt. volt egy nagyon jó fiú barátom, de én őt tényleg csak és kizárólag barátként vagy testvérként kezeltem és nem is tudtam volna többett elképzelni vele. aztán egyszer rákérdezett arra h mi esetleg lehetnénk-e többek mint barátok. én erre köpni-nyelni nem tudtam és miután elmúlt a kezdeti sokk, rákérdeztem h ezt most komolyan gondolta-e. erre ő mondta h igen és megkért h válaszoljak neki. elmagyaráztam neki h nagyon szeretem, de csak barátként és semmi több. kiváncsiságból feltettem neki a kérdést h miből gondolta h én is úgy érzek ahogy ő? (mint utóbb kiderült, fülig szerelmes volt belém) és ő is ugyanilyen dolgok miatt hitte h lehetne köztünk több is, mint amiért te. a kis incidensünk után alig szóltunk egymáshoz..és ez az egymással nem beszélés azóta is tart:/ azt javaslom h alig észrevehetően puhatolózz a lánynál ezzel kapcsolatban és ha biztos vagy h mindketten ugyanazt érzitek akkor kérdezd csak meg:) ne kövessétek el ugyanazt a hibát amit mi...hajrá és sok boldogságot.!!:)
2013. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy különbség van szerintem, hogy én nem sértődnék meg ezen, mert nem vagyok fülig szerelmes. Itt csak az a kérdés, hogy ő mit gondolna. Te hajlandó lettél volna fenntartani a barátságot, miután rákérdezett nálad a srác?
2013. máj. 19. 10:33
 10/11 anonim válasza:
#8-as vagyok. igazából, szerettem volna vele fenntartani a kapcsolatot de megsértődött és soha nem hallgatott végig. aztán pár hét elteltével odajött hozzám és bocsánatot kért, én pedig örültem neki h újra barátok lehetünk. csak sajnos első alkalommal rá kellett jönnöm h nem tudok vele soha többé olyan jóban lenni mint az incidensünk előtt. nem tudtam vele jól elleni mert egyszerűen zavart a tény h többet szeretett volna a barátságnál. és innentől kezdve akárhogy próbáltam ugyanolyan szintre felhozni a kapcsolatunkat, nem tudtam. és az is ott volt még ráadás rosszként h mindig arra gondoltam h semmi személyesebbet nem mondhatok neki mert akkor lehet h újra bepróbálkozik. és nem is 1 olyan barátnőm meg fiú ismerősöm van akiknél ugyanez volt és nem tudták megtartani a jó kapcsolatukat. bocsi h ennyire hosszan irtam. a lényeg igazából az h szerettem volna, de lehetetlen volt.
2013. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!