Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal (18 éves) most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal (18 éves) most lesz évfordulónk, és szeretném tőletek megkérdezni, hogy mit adjak/csináljak/vegyek neki szerintetek? L/19

Figyelt kérdés
Valami romantikusra vagy viccesre, vagy egyszerre a kettőre gondoltam. :)
2013. máj. 29. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Miket szeret?

Én pl egy olyan nyakláncot vettem neki amin 2csontváz öleli egymást(kicsit morbidvolt de nagyon tetszett neki),hogy ezzel jelképezzem hogy örökké együtt leszünk,meg vettem neki Marveles pattogós cukorkát nyalókával mert imádja a Marvel filmeket és a pasik lassan érnek úgyhogy tudtam hogy díjazni fogja.

2013. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeret gitározni, szeret dobolni. Filmből a Másnaposokat szereti leginkább. De így ilyen nyakláncot meg karkötőt nem igazán hordana. De ez tényleg jó ötlet amit írtál, azért köszi. :)
2013. máj. 29. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt Te tudod, hogy mit szeret, mi a hobbija, stb :))
2013. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
ha gitáros és nincs neki biztosan örülne egy capo-nak :$
2013. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!