Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ismerkedés melyik fázisában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés melyik fázisában lehet megkérdezni, hogy mik a céljai velem?

Figyelt kérdés

Randizunk egy ideje egy sráccal, meg már előtte is elég régóta kerülgettük egymást.

Viszont nem nagyon tudok kiigazodni rajta, hogy mit akar vajon: tehát hogy esetleg kapcsolat is lehet, vagy csak a szex a cél, vagy csak úgy unalomból randizgat velem stb. :D

Mit gondoltok, mennyi idő után, vagy úgy mégis mikor lehet erre rákérdezni?

Korábban sose kérdeztem ilyesmit senkitől, vártam, hogy alakuljanak a dolgok, de most úgy érzem, hogy tudnom kell, mire számítsak. Mert ha nem akar semmit, akkor félek, hogy túlzottan beleélem már magam.

21L


2013. ápr. 30. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
pl most
2013. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de kb. három hónap levelezés és egy személyes tali után beszéltem erről, nem úgy, hogy "mik a célok?", hanem először kipuhatoltam, nyitott-e kapcsolatra, van-e valakije, majd elmondtam, hogy én szeretnék tőle komolyabbat, és megkérdeztem, mi a véleménye erről.

Szerintem te mint lány elmondhatod neki, hogy szívesen találkozgatsz és jól érzed magad vele (rákérdezés nélkül), és erre talán lép valami konkrétat.

2013. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha teged megkérdezne hogy mi a célod vele, akkor tudnál rá válaszolni?
2013. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MOST!
2013. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudnék válaszolni, én azt mondanám neki, hogy továbbra is folytassuk a randizást, mert úgy érzem elég sok mindenben azonos hullámhosszon vagyunk, nagyon jól érezzük magunkat együtt, és ebből még bármi lehet. (Ez nem azt jelenti, hogy azonnal kapcsolatot akarnék abban a pillanatban, csak szimplán megadnám ennek is a lehetőséget... de ahhoz persze még több kéne.)

Viszont a csak szex az nem lenne elég, mert oké, hogy nagyon vonz és megőrülök érte annyira vágyom rá, de akkor meg ne legyen ez a körítés hozzá, hogy randizgatunk stb...

2013. ápr. 30. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:

"továbbra is folytassuk a randizást, mert úgy érzem elég sok mindenben azonos hullámhosszon vagyunk, nagyon jól érezzük magunkat együtt, és ebből még bármi lehet"


Szerintem ő is, és a legtöbb ember így van ezzel egy kapcsolat elején. Vagyis nyitott a folytatásra, de nem mer semmit ígérni. Általában azért nem válaszol sok ember (főleg férfi) egy ilyen kérdésre, mert a másik hajlamos valami ígéretnek venni.


Az a helyzet, hogy hiába kérdezed meg, neme lehetsz benne biztos, hogy egy hónap vagy egy év múlva is ugyanúgy gondolja-e. És ez így van rendjén, amíg nem ismerünk valakit eléggé, nehéz bármit mondani a jövőről.


"Randizunk egy ideje"

Lehet, hogy én nem figyeltem, de nem írtad, az mennyi idő.

2013. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen nem írta, hogy mióta randizunk, mert picit nehéz ezt meghatározni.

Ez a srác egy csoporttársam az egyetemen, viszont csak pár hónapja vagyunk jóban, de egyből láttam rajta, hogy tetszem neki, gondolom azért is jött oda hozzám. Eleinte csak facebook-on keresett főleg, de ott minden nap, aztán később már órákon is mindig mellém ült, aztán sokszor tanultunk kettesben, néha órák után elmentünk még valahova, vagy egy-egy zh után iszogattunk picit. Ezek persze nem randik, de mégis érződött rajta, hogy eléggé zavarban van és keresi az alkalmat, hogy megérinthessen meg ilyenek. Szóval nem nevezném szimpla haveri találkozásnak. Aztán az egyik ilyen alkalommal meg is csókolt, és azóta már ez része a találkozásainknak, kézen fogva sétálunk, stb... ez nagyjából egy hónapja lehetett (az első csók). Tehát akkor mondhatni azóta randizunk, bár még sose hívtuk így.

2013. ápr. 30. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy ő ezt már kapcsolatnak tartja?


egyébként nálunk a férjemmel úgy történt, hogy mi egy társkeresőn ismerkedtünk meg a neten. nagyjából 3 hétig ismerkedtünk beszélgettünk levelezve, majd utána volt az első randi. találkoztunk, beszélgettünk, megnéztünk moziban egy filmet, aztán elmentünk fagyizni, közben is beszélgettünk, utána pedig kimentünk a Margit-szigetre sétálni. ott már magától megfogta a kezem és úgy sétáltunk onnantól. azt kihagytam hogy mikor találkoztunk puszikat adott és meg is ölelt:) és pár perc után meg is csókolt. ez megismétlődött később is.+ búcsúcsók is volt.


a következő találkát is megbeszéltük.


mikor hazaértünk msnen beszéltünk tovább. és megmondom őszintén, hogy én mivel 3 évvel idősebb vagyok, nem akartam húzni az időt , ezért rákérdeztem akar e kapcsolatot. ő rögtön igent mondott...így alakult a dolog. azóta is az első randinkat úgy ünnepeljük mint a kapcsolatunk évfordulóját. most lesz a 3. illetve másfél éve házasok is vagyunk.


szerintem nyugodtan kérdezz rá. végül is nem a kezét kéred meg!


szerintem jobb tudni biztosra ő mit érez, vagy mit nem. vagy mit gondol erről az egészről.


27/N

2013. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!