Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok, ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a barátotok a szülinapotok estéjét inkább a haverájval töltené, akivel havonta csak egyszer tud találkozni, majd az előre mondott időpontban nem érne haza?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 12:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok akkora tapló, hogy ezt meglépjem.

Viszem neki a sört, nem hívogatom, nem ellenőrzöm, nem vagyok féltékeny, nem faggatom, nem szorongatom a tö*ét.

A hosszú póráz híve vagyok.

Pusztán kicsit szarul esett, mert arra számítottam, leülünk, beszélgetünk, megiszunk valamit, meg ilyen csöpögős fas*ágok.

De ezek szerint a szegény embert inkább élni kellene hagynom...

Honnan ez a hülye szterotípia?

2013. máj. 29. 12:26
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egy kicsit eltúlzod a dolgot. Gondolom még te is és a kapcsolat is fiatal.
2013. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Már nem azért de a kérdező nem azt mondta h ne menjen el bulizni a haverokkal, sőt el is engedte annak ellenére h születésnapja van. De h ezek után a srác nem tud hazaérni a megbeszélt időpontra az szerintem is pofátlanság. :S
2013. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én elnézném neki a késést mert múltkor én is 20 perccel később értem vissza a kocsihoz a plázából amit halál nyugodtan fogadott :D

Valamit valamiért..

2013. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Az gáz, hogy a szülinapodon még úgy sem akart veled lenni, hogy előre meg volt beszélve.


Boldog születésnapot!

2013. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Ok, akkor lehet, hogy igazatok van. Ha hazajön, majd elnézést is kérek tőle, mert elrontottam a napját.

Aztán kicsit megcirógatom az egóját. Lehet, hogy hálás is leszek, mert felnyitotta a szememet a gyarlóságomra, még a talpát is meg fogom masszírozni, vezeklésem jeléül...

2013. máj. 29. 12:32
 17/24 anonim ***** válasza:
33%

Amúgy a születésnapod piros betűs ünnep? csak mert akkor rossz a naptáram, sehol se találom benne.


"meg hasonló csöpögős f...ság"

Még te magad se gondolod komolyan, amit szeretnél, de azért elvárod, hogy más komolyan vegye. Grat! :)


Kik vagyunk? NŐK!

Mit akarunk? NEM TUDJUK!

Mikor akarjuk? MOOOOST!

2013. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Akárki akármit mond, jó a dumád, kérdező. :)

Gondolom, már ittál egy kicsit.

2013. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hát tudod.... kéne a fenének ilyen nő. Nem azt mondom h nem haragudhatsz rá, de azért ilyen hisztit levágni!!! Nem irigylem. Tudod ha jól érzi magát az ember akkor nem az óráját lesi másodpercenként. Meg aztán szülinapod volt. Adott ajándékot?? Volt veled is?? Ha igen akkor miért kell ekkora hisztit csapni? Most összedől a világ mert neked szülinapod volt és nem volt ott este pont akkorra?

Amit itt produkálsz az mindent elmond rólad.

2013. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

- Köszi a köszöntést :)

- Nem ittam, dolgozok

- Nem hisztiztem neki, mert mielőtt végleges álláspontra helyezkedek, kívácsi voltam más véleményére, nehogy én reagáljam túl...

- Nálunk a családban és úgygondolom egy párkapcsolatban ha nem is pirosbetűs, de ünnep egy születésnap (szocializáltéknál)

- Csúnyán beszélek, igen, ha valaki a mimózákkal szimpatizál, az nem engem keres, de asszem nem is ez volt a kérdésem témája

- Nem kaptam ajándékot

- Nem voltunk együtt egész nap, arra az öt percre találkoztunk, míg átöltözött és elment

- Egyáltalán nem kell komolyan venni, azt vártam, hogy helyezkedjetek bele ebben a helyzetbe, és alkossatok véleményt:

Megyek haza lelkesen, hogy végre lesz időnk beszélgetni, kicsit leülni. Lelép. Két órát várok rá. Egyedül maradtam otthon végülis, mert a hasonló igényeknek való megfelelési kényszerem miatt ezt az estét kettesben terveztem.

2013. máj. 29. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!