Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most költöztünk össze, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most költöztünk össze, de a barátnőm állandóan haza járkál és ott akar lenni pedig már eltelt több hónap. Mi baja?

Figyelt kérdés

Ő eröltette mindig hogy költözzünk a fővárosba. Kerestem és kaptam munkát, ő is. Ideköltöztünk 8 hónapja. Azóta minden pénteken kocsiba kell ülni munka után 1 órával és hazamenni a szüleihez 170 kilóméterre és ott kell tölteni az egész hétvégét, majd vasárnap késő délután visszaindulni.

Hétközbe a munka és az edzések (kézilabdázom, ő fitnesszezik) miatt nem tudunk együtt lenni, legalább a hétvége lehetne a mienk. Eddig 2db hétvége volt amikor nem mentünk vissza a szüleihez, az is a hóvihar meg a nagy esők miatt.

Naponta 1 órákat Skypeol a családjával. Úgy tűnik hogy vissza akar térni hozzájuk. De élete végéig a szülői házban akar élni anyucival? Pedig ő volt az aki eröltette a különköltözést. Amúgy itt minden jól menne, jól elvagyunk, semmi probléma. A barátnőinek is ezt mondja. Volt 1-2 hétvége amikor úgy tünt hogy egy jobb programmal "itt tudom" tartani, de amikor beszélt a szüleivel rá 1 órával már mindenáron indulni akart haza.

Amikor felhozom a témát akkor kiabál, mert állítólag én a családja ellen vagyok és teljesen normális hogy nem szakítja meg velük a kapcsolatot!? Én nem is erre kérem, csak arra hogy elég egy hónapban egyszer-kétszer hazamenni, akkor is nem kell ottaludni két napot! Ja meg az én szüleimet is meg kéne talán látogatni! Mindig egyedül megyek, mert ő rohan haza.


Már mondtam neki, hogy költözzünk haza, de hallani se akar róla, tetszik neki a munkája, azt mondja jó hely ez a Budapest, mennyi lehetőség. Mi ez? Miért csinálja?



2013. máj. 5. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki, h ez a leányzó még nem szakadt el kellőképpen a szülői háztól. Vagy nem te vagy neki az igazi, ez a másik opció.
2013. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát,persze,h hazajár a szüleihez,hisz ők is fontosak neki.Én is hazajárnék,ha nem velük élnék.
2013. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

hát ez érdekes

nem tudom hány évesek vagytok, de szülőként ettől hülyét kapnék

a lányom nem is jön mindig minek, beszélni sem szoktunk, ha gondja van hív, ha nincs,akkor ennyi

nem igen tudom ezt mire vélni, mert a gyereknek már régen el kellett volna ettől szakadni, ezt én nem találom természetesnek,

8 hónapja és nem töltitek együtt a hétvégéket? akkor miért akart pestre költözni? ebben mi a ráció?

nézd gondold végig, mert nem hiszem erre vágysz, a csajnak nem tudom Te mit jelentesz, de ha valaki szeret nem így viselkedik, beszélj vele komolyan, ez nem normális N

2013. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi is majdnem minden hétvégén hazamegyünk szüleimhez, na de az 30km, és csak pár órára. De nem minden hétvégén, és emellett az ő rokonaihoz is szoktunk menni,de soha nem alszunk máshol csak a saját lakásunkban. Fura, hogy ennyire vágyódik haza és hogy ennyit beszélnek. Beszélned kell vele erről, ez így nem normális. Hány évesek vagytok?
2013. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Tudod milyen nehéz elszakadni a szülőktől? Soknak nehezen megy .

Segíts neki. Beszéljétek meg közösen a szülőkkel.

És segíts neki. Biztosan lehet egy köztes megoldást találni.

Én már évek óta csak Interneten keresztül találkozok az édesanyámmal. Rettentően hiányzik.

Neki is hiányzik és csak fokozatosan tud leválni. Segíts neki. Beszéljetek!

2013. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
A gond nem ott van, h hazajár a szüleihez, hanem ott, h a tieidet nem látogatja és azon kívül valamennyire téged is hanyagol! Szerintem kérdező kifogtál egy nem megfelelő barátnőt, h finoman fogalmazzak és sértődés ne essék. :D
2013. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért ez a 170 km sok.

Én barátnőm 220 km-re lakik innen, és csak havi 2 alkalommal megyünk a szüleihez. Az én szüleimet nem látogatjuk, mert a szomszédban laknak, nagymamám házát kaptuk meg és mivel itt van munkánk, a barátnőm nem messze innen jár egyetemre levelezőre, így jobb neki is.

Persze ő is minden hétvégén hazajárna akár egész hétvégére, de mondtam neki hogy nem tehetjük mert egyrészt drága a benzin, másrészt hétvégén ugye főleg hogy itt a jó idő a házon is kell dolgozgatni amit apámmal meg bátyámmal csinálgatjuk plusz időnként nekem hétvégén is dolgoznom kell sajnos, neki meg ugye a suli.

Én mondtam neki hogy havi 1-2 alkalommal lehet róla szó, de akkor is csak 1 nap legyen 1 éjszakával. Akkor is abban maradtunk hogy vagy péntek délután megyünk és másnap szombat este haza. Vagy szombat reggeltől vasárnap reggelig, hogy azért itthon is legyen mit csinálni meg kettesben is legyünk egy kicsit.

Mi ezt így beszéltük meg, így jó is volt neki, és mondtam hogy ha lesz valami családi program amire meghívnak akkor mehetünk egész hétvégékre, de felesleges, mert sokba kerül a benzin, a buszjegy is csak picivel olcsóbb és akkor is két emberét kell fizetni pedig autóval bőven kijönne az egy személyre szóló jegy plusz gyorsabb is, de arra sincs mindig pénz , mert ha maszekolni megyek akkor autómat használom. Én is ezt beszéltem meg vele hogy szülő látogatás havi 2 szer bőven elég akkor is max 1 éjszakára, skype azért van hogy lehessen kapcsolatot tartani ingyen, ha gond van akkor telefon is, van amit fizetek is neki ha arról van szó.

2013. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
a tesoméknál is a nő alig várja, h bujhassa az anyját pedig van 2 pici gyerek. a nagyobbik most lesz iskolás.
2013. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Kedves utolsó kíváncsi lennék,h te anyád seggét bújnád a pici gyerekeiddel vagy anyósodét???!!!!
2013. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenki a saját anyukájához vágyik,nem anyósra! persze vannak kivételek,de többnyire így van ez!
2013. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!