Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátnőmnek névnapjára kb 4-5eFt -ig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott. A dolgot sürgősen rendeznem kell. Adnátok ötleteket? Mindketten a huszas éveink elején járunk, és főiskolásak vagyunk (nincs rendszeres keresetünk).



2013. máj. 29. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nyaklánc
2013. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Abból egy szopás kijön profi csajnál, vagy egy kefélés is ha nagyon kedves a nő.
2013. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy pont már ment is. Várok további ötleteket.
2013. máj. 29. 12:22
 4/14 anonim ***** válasza:
add oda neki a lóvét neki is jó, mert nincs rendszeres keresete,plusz te is ráköltötted....na?
2013. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 64%-os!

Olvasd el a kérdést ismét, mert nem azt kérdeztem, hogy mit adjak neki (ha azt kérdeztem volna, akkor értékelhető lenne a válaszod, miszerint: lóvét)

2013. máj. 29. 12:23
 6/14 anonim ***** válasza:
nyaklánc, közös kép, karkötő, gyűrű esetleg,fülbevaló, ha szereti akkor valami plüss állatka szívvel meg egy szál rózsa, vagy éppenséggel egy romantikus este, mivel 5000 ftig mondtad esetleg pizza vörösborral gyertya fényes fürdőzés ( bár ez lehet nektek elég romantikus nem tudom milyen az ízlésetek)
2013. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te ismered a barátnődet, nem mindenki ugyanannak örül...Én pl örülnék valami különleges csokinak/desszertnek, vagy valami jó sminknek, pl maxfactoros szempillaspirálnak, vagy szép szemfestéknek, esetleg egy jó szakácskönyvnek. Szeret olvasni?:) vehetnél neki könyvet pl. :) Vagy parfümöt is kaphatsz ennyiért, parfüm dezodort esetleg. :) De az is lehet szép ajándék, ha elviszed moziba, és mellé adsz neki virágot. :) vagy valami szép felsőt, kiegészítőt. :) Az is lehetne szép ajándék, ha előhívnál pár közös fotót rólatok, és egy szép albumot vennél amibe beleraknád. :)
2013. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Plüss, virág, csoki
2013. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónál olvastam, hogy gyűrűt..:) nem akarok kötekedni, mert bár szép ajándék, de férfi csak akkor vegyen gyűrűt nőnek, ha lánykérés lesz, máskor nem illik, mert félre értés is adódhat belőle, és csalódás..:)
2013. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


Durván 3000 HUF megéri, hasznos stb.

2013. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!