Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 43 évesen már lekéstem volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 évesen már lekéstem volna a csaladrol, az apaságról?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatunkbol a 33 eves baratnom kilepett, mondvan,hogy neki mar nics ideje ram varni...

Csaladot szerettunk volna,en viszont az anyagi helyzetem meg a szuleim egeszsegugyi allapota miatt nem tehettem meg ezt a lepest.Munkahelyem eleg bizonytalan,barmelyik percen megszunhet.Igaz,neha en sem viselkedem bizalomgerjesztoen,szinte minden nap gyorsetkezdekben kajalok ,raadasul meghiztam, szornyen horkolok ,keptelenseg mellettem pihenni.....Szegyellem es belatom,viszont nagyon nem megy a valtozas.De ezek akkora ,oriasi hibak,amiert mar jogos a kilepes..?


2013. máj. 29. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki családot akar, és te nem, az elég ok a kilépésre.

A kérdés az, hogy nem is terveztétek, hogy mondjuk 1-2 éven belül, vagy te egyáltalán nem akartál.


Nem késtél le amúgy semmiről.

Ha összeszeded magad.

2013. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem késtél le semmiről, de dolgoznod kell azon, hogy rendbe hozd az életedet. Az első lépést már meg is tetted: azonosítottad, hogy mik azok a pontok, amiken változtatni kellene. Nem fog egyik napról a másikra menni, de el kell kezdeni. Egészségesebb étkezés, több testmozgás, karrierépítésre fókuszálás, a többi majd jön magától, a pozitív változások egymást erősítik általában. Sok sikert hozzá!
2013. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lekéstél róla. Ugyanakkor teljesen jogosak a problémáid, sajnos ezért se tervezek magyarországra a suli elvégzése után, mert itt találni egy stabil jól fizető munkahelyet ahol nem dolgoztatnak halálra, és nem csesznek át, szinte lehetetlen.

Viszont szerintem mire megint találsz valakit, és eljuttok odáig 1-2 év után hogy oké gyerek, akkor mire az megszületik te leszel minimum 46 éves. És egy gyerekkel olyan felelősséget vállalsz amit akár 20on egy néhány évig is pénzelni kell, és 65-70 évesen már lehet megerőltető lenne. Meg lehet próbálni ugyan, de kérdés hogy egyáltalán találsz e partnert.

A kilépés a nő részéről teljesen jogos, ha ő gyerekeket akar, akkor nem várhat tovább, minél később lesz terhes egy nő annál nagyobb az esélye a komplikációknak, és a rendellenességeknek, vagy hogy egyáltalán sikerüljön teherbe esni.

2013. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A családalapításra nincs megfelelő pillanat. Gyerek mellett is bármikor előfordulhatnak nehéz helyzetek, betegség, munkahely elvesztése, tehát garancia soha nincs. Problémák mindig lesznek, szembe kell tudni nézni velük, felülemelkedni rajtuk, megoldani őket.

A problémákra hivatkozás nem más, mint kifogás... a legjobb módja annak, hogy egy nőt elüldözz. Egy nő nem azt várja egy férfitól, hogy mindig legyen toppon, és minden problémát mint laza ujjgyakorlatot kezelje, hogy ne legyen felelősségtudata... nem! De ha folyamatosan csak azt sorolod, hogy ezért meg azért nem állsz készen, és semmi előremutató nincs a kapcsolatban, akkor bizony a nő türelme elfogy... A kilépés ezért jogos. Ha csak egy szemernyi szándékot, változtatni akarást látott volna a barátnőd, maradt volna! (Tudom, mert voltam ilyen helyzetben! Én is a kilépés választottam - pedig elég lett volna, ha a partneremen csak a szándékot látom!)


A horkolással kapcsolatban egy konkrét javaslat: menj el egy alváslaborba, mert ez az egészségedet is veszélyezteti!

2013. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem eléggé késésben vagy.. gondolj bele. ha most megfoganna a fiad, a 8. osztályos ballagásán azt hinnék hogy te vagy a nagyapja.. hisz akkor már 60körül lennél.
2013. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Én 40 felett már nem alapítanék semmit. De ez magánvélemény.

35 F

2013. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor én 43 leszek a fiam pont betölti a 21-et, tehát már lassan nagyapa lehetek:) Hidd el jobb fiatal apukának lenni, ha valóban akarsz gyereket, mert sokkal kisebbek a generációs különbségek. Volt egy osztálytársam általánosban a szülei mikor 8-ba jártunk már közelebb voltak a 60-hoz mint az 50-hez. Soha nem értették meg egymást, ennek a vége nagyon csúnya lett. Senkinek nem kívánom, hogy így veszítsen el egy barátot.
2013. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez a hajó már elment. Gondolom te is végigdorbézoltad a fiatalságodat. A dolce vita életszemléletet követve... Hát, akkor most élvezd az életet apukám. Egyébként aki 43 éves korára szingliként nem volt képes egy normális egzisztenciát összehozni, na az az igazi lúzer.
2013. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Amado atya ***** válasza:

Semmiről sem késtél le. Ugyanis ezek nem "kötelező" dolgok.

)Lehet lepontozni, nyugodtan -én pl. egyáltalán nem teperek ilyen dolgokért, mert semmi apai ösztön nincs bennem.)

2013. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!