Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok! Már családról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok! Már családról ábrándozom. Ez normális? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok! másfél éve van kapcsolatom a 20 éves fiummal... nagyon szeretjük egymást, alig veszekszünk...! Most kezdem azt érezni (mostanában)hogy már ugy szeretnék összeköltözni vele meg már a gyerek is megfordult a fejemben (ami persze még lehetetlen min 2 évig mert akkor fejezem be a sulit..) . és már annyira vágyódom rá, hogy az megbotránkoztató! Mult hétvégén elhivott a barátnőm bulizni...jó volt meg minden de már nem olyan volt mint régen... nem éreztem ugy magam...stb! A páromon azt látom,hogy csak a jelennek él és a későbbi dolgokról még hallani sem szeret... nemtudom, hogy egy 20 éves fiu le tudná -e magát kötni... amugy ő az első komoly kapcsolatom! mi a véleményetek erről a dologrol? A válaszokat előre is köszönöm!
2010. jan. 25. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
ha te abba is hagyod a tanulást, a barátod nem hagyhatja. 20 évesen gyerek? és milesz a karrierrel, a megélhetéssel? ugy gondolod, hogy érettségivel el tudna tartani titeket? van bármi spórolt pénzetek, lakásotok, bármi? a választ mindenki tudja... ez még túl korai nektek. inkább menj bulizni, mert ha nem most éled ki magad hanem 10 év mulva gyerek mellett, az sokkal rosszabb lesz
2010. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyi minden van még, amit elszalaszthatsz azzal, hogy lekötöd most magad. Később lehet megbánnád. Ne menj hozzá az első fiúhoz, hacsak még további sok éven át nem horgonyoztok le egymás mellett. Élj, mert ha most nem élsz később élni akarsz. Látom a környezetem tapasztalatát és hidd el ilyen a világ.
2010. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem persze.... nem most... persze hogy várok vele...! csak arra lennék kiváncsi,hogy ez megfordult már a fejemben az normális dolog-e?
2010. jan. 25. 10:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond, 20 éves vagy a bnőm kicsit idősebb, több mint 4 éve vagyunk együtt, mi is komolyan gondoljuk, de előbb ki kéne járnom a fősulit, várhatunk bármennyit ha szeretjük egymást úgyis együtt maradunk. előbb legyen stabil a háttér
2010. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sia!

szerintem az, hogy megfordult a fejedben normális dolog egy komoly kapcsolatban. Az, hogy nem akarod valóra váltani meg felelősségteljes, és szerintem így jó.

a 20 éve fiú letudja-e kötni magát kérdésre, szerintem igen,véülis már megtette,Veled van.

Ha az összeköltözésre gondolsz szerintem ne erőltesd, meg ha nincs önálló jövedelmetek, otthon laktok még stb..Ja és a legfontosabb, hogy ő is akarja:)

A 20 évesen elkötelezni magátra egy történet, mi párommal annyi idősek voltunk mikor megismerkedtünk,fél évvel később összeköltöztünk,azóta együtt élünk(ez 3éve volt, enyhítő körülmény,hogy nem otthon laktunk,hanem egyetem miatt egy városban,így jött a közös albérlet)A JÖVŐRŐL csupa nagy betűvel nálunk nincs még szó,minek erőltetni, jó így nekünk,suli után együtt költöztünk, de házasságot vagy gyereket még említeni se lehet előtte(nekem is csak azé fekszik jobban a téma, mert azé csak lányból vagyok), és ez jogos is, 23 évesen még van időnk,rengeteg...

2010. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem teljesen normális. Én is nagyon vágyom már normális családra talán azért is mert nekem nem jutott, dehát ilyen az élet. Mondjuk én már egy lépéssel előtted járok, mert én már a párommal élek, de már megvannak a gyereknevek, sőt egyik este már arról beszélgettünk, hogy császár legyen vagy természetes szülés:D Ha a barátod nem akar tervezni, akkor ne erőltesd rá mert a fiúk sokkal ijedősebbek ilyen téren mint mi:) Az pedig csak becsülendő, hogy éretten gondolkodsz és előbb a körülményeket szeretnéd megteremteni a házassághoz és nem beleugrani. Én drukkolok nektek, sok sikert

22/l

2010. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz dolog,mármint az hogy ilyen éretten gondolkodsz! :) De várjatok még egy kicsit,tanuljál,dolgozzál. Kezdj el félretenni meg ilyenek. Ráérsz még egy kicsivel később is! :) Azért sok sikert,szorítok én is. 21/L
2010. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
RENDBEN:) KÖSZÖNÖM SZÉPEN:) MINDNEKINEK NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KIVÁNOK ÉN IS:)
2010. jan. 25. 12:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Amíg rózsaszín ködben látod mellette a világot addig így fogsz gondolkozni, de ha lenne egy kis realitásod a dolgokra nézve akkor már teljesen más véleményen lennél
2010. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, már csak egy megfelelő partner kell hozzá, aki ugyanígy gondolkodik-érez, mint te. Mire minden körülmény meglesz a gyerekvállaláshoz (amiről a legtöbb hozzászóló igyekszik meggyőzni) addigra hiába próbálkozol majd, de kiöregedtél ( bulizás közben is jár a biológiai óra).
2010. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!